Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2020, 12:38

autor: Adrian Werner

Phasmophobia z patchem nr 3, a w nim nowe elementy związane z Halloween

Popularny horror Phasmophobia otrzymał patch nr 3, który ulepsza rozgrywkę, naprawia błędy i wprowadza nowe elementy związane z Halloween.

Przebojowy wieloosobowy horror Phasmophobia otrzymał aktualizację numer 3. Patch usuwa kilkadziesiąt błędów i niedoróbek, jak również wprowadza zmiany uprzyjemniające rozgrywkę.

Twórcy ulepszyli kod sieciowy, co ma zapobiec większości przypadków rozłączeń i problemów z czatem głosowym. Zmodyfikowano także sposób tworzenia save’ów, dzięki czemu rzadziej ma dochodzić do ich uszkodzenia, jeśli gra się zawiesi. W opcjach audio dodano możliwość konfigurowania czułości wykrywania głosu.

Jest to aktualizacja zajmująca się głównie ulepszeniem tego, co Phasmophobia już oferowała. Nie zabrakło jednak nowości. Co ciekawe, autorzy nie zdradzili, jakie elementy zostały dodane do gry, gdyż chcą, aby gracze sami je znaleźli. Wskazówką jest tylko to, że są one związane z Halloween.

Przypomnijmy, że produkcja ukazała się 18 września. Phasmophobia sprzedawana jest we wczesnym dostępie i tworzona jest wyłącznie z myślą o PC. Gra okazała się niespodziewanym hitem, trafiając na szczyt listy bestsellerów Steam. Tytuł jest również bardzo wysoko oceniany przez graczy - 97% recenzji użytkowników na platformy studia Valve jest pozytywnych. Premiera pełnej wersji zaplanowana została na przyszły rok.

Warto na koniec wspomnieć, że obecnie na Steamie trwa halloweenowa promocja. W jej ramach Phasmophobia została przeceniona o 10% i można ją kupić za 45,89 złotych. To dobra okazja, aby sprawdzić o co tyle krzyku. Oferta pozostanie ważna do 2 listopada.

  1. Strona internetowa firmy Kinetic Games oraz gry Phasmophobia
  2. Karta gry Phasmophobia na Steamie