Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2020, 09:11

Phasmophobia wciąż szaleje na Steam

Miesiąc po debiucie w Early Access gra Phasmophobia nadal radzi sobie doskonale. Była m.in. największym bestsellerem Steam ubiegłego tygodnia.

Jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni na rynku pecetowym stało się wydanie Phasmophobia w Steam Early Access. Na początku października pisaliśmy o rosnącej popularności gry. Teraz, miesiąc po debiucie, produkcja nadal radzi sobie wyśmienicie, pokazując, że nie mamy do czynienia z chwilowym fenomenem.

Przede wszystkim gra wciąż sprzedaje się jak szalona. Studio Valve wypuściło listę największych bestsellerów ubiegłego tygodnia na Steamie i Phasmophobia zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając takie tuzy jak Baldur’s Gate 3, Among Us, czy pre-order Cyberpunka 2077.

Produkcja przyciąga również przed monitory tłumy graczy. W chwili pisania tej wiadomości jest to dziewiąta najpopularniejsza produkcja na Steamie. Wczoraj, w najgorętszym momencie dnia w Phasmophobię bawiło się ponad 81 tys. osób jednocześnie.

Gra cieszy się także sporą popularnością na Twitchu. Obecnie jest to trzynasta najchętniej oglądana pozycja w tym serwisie.

Przypomnijmy, że produkcja ukazała się 18 września. Phasmophobia sprzedawana jest we wczesnym dostępie i tworzona jest wyłącznie z myślą o PC. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem – aż 97% ocen użytkowników na Steamie jest pozytywnych.

Top 10 największych bestsellerów ubiegłego tygodnia na Steamie

#

Gra:

1.

Phasmophobia

2.

Baldur's Gate 3

3.

Among Us

4.

Pre-order Cyberpunka 2077

5.

Valve Index VR Kit

6.

Age of Empires III: Definitive Edition

7.

Fall Guys: Ultimate Knockout

8.

EA SPORTS FIFA 21

9.

Grand Theft Auto V

10.

Hades

  1. Strona internetowa firmy Kinetic Games oraz gry Phasmophobia
  2. Karta gry Phasmophobia na Steamie