Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2020, 16:51

autor: Musiol

Rok budowy w Minecraft w trybie Survival, oto jak zmieniał się świat gracza

Co można zrobić w rok? Wybudować imponujący świat w Minecrafcie, udokumentować postępy i oddać swoją kreację społeczności.

W SKRÓCIE:
  1. Minecraft jest bazą, na której fundamentach można tworzyć imponujące budowle.
  2. Jeden z graczy stworzył od zera w trybie Survival imponujący świat.

Co można zbudować w Minecrafcie, mając mnóstwo wolnego czasu? Gigantyczne, imponujące rozmachem miasto i przylegające tereny. Wszystko to stworzone od zera w trybie Survival w nieco ponad rok.

Cryptozoologyy, autor stworzonego świata, pochwalił się swoim dziełem na Reddicie, pokazując z lotu ptaka mapę swojej kreacji od początku prac we wrześniu 2019 roku. Kolaż obrazków pokazuje postępy, jakie notował w trakcie kolejnych miesięcy. Ostateczny efekt prac udokumentował na nagraniu w serwisie YouTube, które możecie zobaczyć poniżej.

Efekt osiągnięto przede wszystkim dzięki wyłączeniu w opcjach gry aktywności przeciwników. By stworzyć tam imponujący świat w trybie Survival, innej opcji po prostu nie ma. W przeciwnym razie Creepery bardzo szybko zniweczyłyby wysiłek autora.

Jeśli podoba Wam się stworzony przez autora świat, to możecie go pobrać i wykorzystać w swojej grze. Całość zajmuje 357 MB.

  1. Nowy wymiar swobody - recenzja gry Minecraft
  2. Minecraft – poradnik
  3. Minecraft – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Minecraft

Minecraft