Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2021, 09:53

autor: Przemysław Dygas

PewDiePie z kolejnym rekordem liczby subskrypcji; obserwuje go aż 110 milionów osób

PewDiePie przekroczył kolejną granicę. Popularny youtuber posiada już 110 milionów subskrypcji.

W SKRÓCIE:
  • PewDiePie posiada już 110 milionów subskrypcji w serwisie YouTube.
  • Ustanowił tym kolejny rekord pod względem ilości subskrypcji indywidualnego twórcy.
  • Wynikami wyższymi niż PewDiePie mogą pochwalić się jedynie kanały T-Series oraz Cocomelon.

Pomimo upływu lat popularność PewDiePie’a stale rośnie. Znany youtuber, którego prawdziwe imię i nazwisko to Felix Kjellberg, właśnie osiągnął kolejny kamień milowy. Kanał szwedzkiego twórcy subskrybuje już 110 milionów osób. Jest to największy wynik osiągnięty przez indywidualnego youtubera w historii.

Tylko dwa kanały w serwisie YouTube są w stanie przebić liczbę, jaką pochwalić się może PewDiePie. Są to kolejno T-Series oraz Cocomelon – Nursery Rhymes. Pierwszy to doskonale znany fanom szwedzkiego twórcy kanał indyjskiego wydawnictwa muzycznego. W 2018 roku zaczął on zyskiwać coraz większą popularność, co przyciągnęło uwagę licznych youtuberów, w tym Felixa. W okresie tym rozegrała się rywalizacja między PewDiePie’em a T-Series, z której zwycięsko wyszło indyjskie wydawnictwo. Aktualnie posiada ono 181 milionów subskrybentów.

Cocomelon – Nursery Rhymes to z kolei kanał brytyjskiej firmy Moonbug Entertainment, który specjalizuje się w tworzeniu treści edukacyjnych i rozrywkowych dla najmłodszych. Wygrywa on z Felixem nieznaczną ilością subskrypcji. Kanał ten również obserwuje bowiem ponad 110 milionów osób. Możliwe więc, że PewDiePie wróci jeszcze na drugie miejsce pod względem liczby subskrypcji.

Nawet 3 miejsce jest jednak imponującym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że PewDiePie to indywidualny twórca. Za jego sukcesem nie stoi wielka firma tak jak w przypadku T-Series oraz Cocomelon. Szwedzki youtuber z pewnością może być więc dumny ze swojego wyniku.