Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2019, 11:10

autor: AlexB

People Can Fly przedstawia 6 ważnych rzeczy o Outriders na nowym filmie

W sieci pojawił się kolejny film promocyjny gry Outriders, czyli nowej strzelanki polskiego studia People Can Fly. Omawia on sześć najważniejszych według twórców rzeczy, o których na początek powinniśmy wiedzieć o ich produkcji.

Oto co powinniście wiedzieć o Outriders. - People Can Fly przedstawia 6 ważnych rzeczy o Outriders na nowym filmie - wiadomość - 2019-06-19
Oto co powinniście wiedzieć o Outriders.
OUTRIDERS W SKRÓCIE:
 • Producent: People Can Fly;
 • Wydawca: Square Enix;
 • Gatunek: strzelanka s-f;
 • Platformy docelowe: PC, PlayStation 4, Xbox One;
 • Premiera: lato 2020 r.

Podczas konferencji firmy Square Enix zorganizowanej przy okazji E3 2019 studia People Can Fly oficjalnie zapowiedziało swoją nową produkcję – strzelankę Outriders. Polscy twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun tytułu, zdradzili kilka interesujących informacji oraz podali, że będzie on miał swoją premierę na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One latem 2020 roku. Niektóre rzeczy mogły jednak komuś umknąć w całym ubiegłotygodniowym targowym zamieszaniu, dlatego też warszawiacy zdecydowali się na wypuszczenie nowego filmu promocyjnego, omawiającego sześć najważniejszych według nich elementów, o których na początek powinniśmy wiedzieć o Outriders. Można go obejrzeć poniżej.

Całość jest przetłumaczona na język polski (wystarczy włączyć napisy w odtwarzaczu YouTube), zatem nikt nie powinien mieć większych problemów z jej zrozumieniem. Lecz dla porządku, poniżej znajdziecie skrót wszystkich sześciu punktów, które znalazły się w filmie:

 1. People Can Fly – jak zapewne wszyscy doskonale wiedzą, jest to studio, które tworzy Outriders. Posiada ono oddziały w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz od niedawna w Stanach Zjednoczonych. Jest ono znane z prac nad takimi tytułami, jak Bulletstorm, Gears of War czy Painkiller. Według Bartosza Kmity, dyrektora kreatywnego w People Can Fly, Outriders ma czerpać z doświadczeń nabytych przez ekipę przy wszystkich poprzednich projektach.
 2. Sygnał – ważnym elementem trailera zaprezentowanego podczas E3 2019 jest tajemniczy sygnał, który sprowadza naszych bohaterów. Ma on stanowić ważny element zabawy.
 3. Planeta Enoch – akcja Outriders będzie toczyła się na planecie Enoch. To depresyjne i brutalne miejsce, co pozwoli na nieco mroczniejsze spojrzenie na gatunek science-fiction.
 4. Personalizacja bohatera – w Outriders będzie można spersonalisować swojego bohatera (bądź bohaterkę) i, według słów Kmity, stworzyć „jego własną drogę poprzez wrogą planetę Enoch w poszukiwaniu źródła tajemniczego sygnału”.
 5. Stworzenia – planetę Enoch, prócz ludzi, zamieszkują różne, mniej lub bardziej niebezpieczne stworzenia, z którymi najprawdopodobniej przyjdzie się zmierzyć bohaterom.
 6. KooperacjaOutriders będzie można ukończyć zarówno samemu, jak i w trybie kooperacji z maksymalnie dwiema osobami. Pojawi się możliwość dołączenia do czyjejś zabawy bądź opuszczenia jej w dowolnym momencie, zatem nie będziecie zobligowani do przeżycia całej przygody wspólnie.

Więcej informacji na temat Outriders pojawi się tej zimy. Wiadomość ta padła zarówno na omawianym materiale filmowym, jak i z ust Sebastiana Wojciechowskiego, czyli szefa studia People Can Fly.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Outriders