Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2019, 11:10

autor: AlexB

People Can Fly przedstawia 6 ważnych rzeczy o Outriders na nowym filmie

W sieci pojawił się kolejny film promocyjny gry Outriders, czyli nowej strzelanki polskiego studia People Can Fly. Omawia on sześć najważniejszych według twórców rzeczy, o których na początek powinniśmy wiedzieć o ich produkcji.

Oto co powinniście wiedzieć o Outriders. - People Can Fly przedstawia 6 ważnych rzeczy o Outriders na nowym filmie - wiadomość - 2019-06-19
Oto co powinniście wiedzieć o Outriders.
OUTRIDERS W SKRÓCIE:
 • Producent: People Can Fly;
 • Wydawca: Square Enix;
 • Gatunek: strzelanka s-f;
 • Platformy docelowe: PC, PlayStation 4, Xbox One;
 • Premiera: lato 2020 r.

Podczas konferencji firmy Square Enix zorganizowanej przy okazji E3 2019 studia People Can Fly oficjalnie zapowiedziało swoją nową produkcję – strzelankę Outriders. Polscy twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun tytułu, zdradzili kilka interesujących informacji oraz podali, że będzie on miał swoją premierę na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One latem 2020 roku. Niektóre rzeczy mogły jednak komuś umknąć w całym ubiegłotygodniowym targowym zamieszaniu, dlatego też warszawiacy zdecydowali się na wypuszczenie nowego filmu promocyjnego, omawiającego sześć najważniejszych według nich elementów, o których na początek powinniśmy wiedzieć o Outriders. Można go obejrzeć poniżej.

Całość jest przetłumaczona na język polski (wystarczy włączyć napisy w odtwarzaczu YouTube), zatem nikt nie powinien mieć większych problemów z jej zrozumieniem. Lecz dla porządku, poniżej znajdziecie skrót wszystkich sześciu punktów, które znalazły się w filmie:

 1. People Can Fly – jak zapewne wszyscy doskonale wiedzą, jest to studio, które tworzy Outriders. Posiada ono oddziały w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz od niedawna w Stanach Zjednoczonych. Jest ono znane z prac nad takimi tytułami, jak Bulletstorm, Gears of War czy Painkiller. Według Bartosza Kmity, dyrektora kreatywnego w People Can Fly, Outriders ma czerpać z doświadczeń nabytych przez ekipę przy wszystkich poprzednich projektach.
 2. Sygnał – ważnym elementem trailera zaprezentowanego podczas E3 2019 jest tajemniczy sygnał, który sprowadza naszych bohaterów. Ma on stanowić ważny element zabawy.
 3. Planeta Enoch – akcja Outriders będzie toczyła się na planecie Enoch. To depresyjne i brutalne miejsce, co pozwoli na nieco mroczniejsze spojrzenie na gatunek science-fiction.
 4. Personalizacja bohatera – w Outriders będzie można spersonalisować swojego bohatera (bądź bohaterkę) i, według słów Kmity, stworzyć „jego własną drogę poprzez wrogą planetę Enoch w poszukiwaniu źródła tajemniczego sygnału”.
 5. Stworzenia – planetę Enoch, prócz ludzi, zamieszkują różne, mniej lub bardziej niebezpieczne stworzenia, z którymi najprawdopodobniej przyjdzie się zmierzyć bohaterom.
 6. KooperacjaOutriders będzie można ukończyć zarówno samemu, jak i w trybie kooperacji z maksymalnie dwiema osobami. Pojawi się możliwość dołączenia do czyjejś zabawy bądź opuszczenia jej w dowolnym momencie, zatem nie będziecie zobligowani do przeżycia całej przygody wspólnie.

Więcej informacji na temat Outriders pojawi się tej zimy. Wiadomość ta padła zarówno na omawianym materiale filmowym, jak i z ust Sebastiana Wojciechowskiego, czyli szefa studia People Can Fly.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Outriders
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Outriders

Outriders