Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2012, 11:30

autor: Sarge

Pełna wersja gry Worms Revolution dostępna w cyfrowej dystrybucji

Gra Worms Revolution zadebiutowała wczoraj w usługach cyfrowej dystrybucji Steam, PlayStation Network oraz Xbox Live. Tym razem studio Team17 zaproponowało połączenie grafiki 3D z rozgrywką prowadzoną w dwóch wymiarach.

Wczoraj w serwisach cyfrowej dystrybucji Steam, PlayStation Network oraz Xbox Live wylądowała pełna wersja gry Worms Revolution. Jest to kolejna część popularnej serii strategii turowych z tytułowymi robakami w rolach głównych, wprowadzająca kilka zmian w mechanice rozgrywki.

Produkcja została tradycyjnie stworzona przez studio Team17, które stoi również za poprzednimi odsłonami cyklu. Według informacji zawartych na karcie produktu na Steamie, gra jest dostępna m.in. w polskiej wersji językowej. Cena Worms Revolution została ustalona na poziomie 51 złotych na PlayStation Network, 10,99 euro (ok. 45 złotych) na Steamie oraz 1200 punktów Microsoftu na Xbox Live.

  1. Zakup grę Worms Revolution w serwisie Steam
Pełna wersja gry Worms Revolution dostępna w cyfrowej dystrybucji - ilustracja #1
Grafika jest trójwymiarowa, choć walka toczy się na dwóch płaszczyznach

W serwisie cyfrowej dystrybucji Steam posiadacze gry Worms Revolution mogą zakupić także przepustkę Season Pass. Uprawnia ona do ściągnięcia czterech nadchodzących dodatków DLC (Funfair Pack, Mars Pack, Medieval Tales i jednego o nieznanej nazwie), które zostaną udostępnione do czerwca 2013 roku. Ich dokładna zawartość nie jest jeszcze znana. Season Pass kosztuje 10,99 euro (ok. 45 złotych), co jest kwotą mniejszą od tej, którą byśmy zapłacili kupując wszystkie rozszerzenia osobno.

Worms Revolution to kolejna odsłona popularnej serii strategii turowych, w których drużyny robaków walczą ze sobą, używając do tego celu arsenału bardzo wymyślnych broni. Tym razem twórcy wprowadzili kilka zmian w mechanice rozgrywki. Robaki różnią się pomiędzy sobą specjalizacjami, a znajdujące się na planszy obiekty charakteryzują się konkretnymi właściwościami fizycznymi.

Zabawa jest toczona w dwóch wymiarach, ale nowy silnik generuje grafikę 3D, odświeżając ją nieco w stosunku do tradycyjnych, dwuwymiarowych odsłon cyklu. Gra rozwija skrzydła w trybie multiplayer, choć są dostępne również opcje rozgrywki dla jednego gracza. Zainteresowanych zakupem Worms Revolution zapraszamy do zapoznania się z recenzją dostępną w serwisie gry-online.pl od dwóch dni.

  1. Recenzja gry Worms: Revolution – dobre Wormsy z kilkoma nowościami