Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2020, 15:40

autor: Dameredet

Path of Exile: Heist - nowe rozszerzenie pozwoli na kradzieże

PoE otrzyma nowe rozszerzenie. Heist pozwoli nam na zaplanowanie skoku wszech czasów. Do gry trafi wiele nowości, m.in. możliwość wynajęcia NPC-ów.

Path of Exile: Heist - nowe rozszerzenie pozwoli na kradzieże - ilustracja #1
Gotowi na kradzieże w stylu fantasy?

18 września posiadacze PC będą mogli zagrać w nowy dodatek do kultowego Path of Exile. Gracze konsolowi poczekają do 23 września. A czekać zdecydowanie warto, ponieważ dodatek wprowadzi wiele nowości.

Dodatek jest zupełnie oderwany od podstawowej wersji gry pod względem rozgrywki. To rozszerzenie to właściwie nowa gra, polegająca na zaplanowaniu i przeprowadzeniu napadu. W Heist nie opłaci nam się wyrżnąć wszystkich przeciwników; gra nagrodzi ciche, wręcz skradankowe podejście. Każdy głośny dźwięk, każdy zabity strażnik zwiększy poziom bezpieczeństwa rabowanego przez nas miejsca i po osiągnięciu maksymalnego stopnia rozpocznie się odliczanie, na koniec którego zaatakują nas niezliczone ilości przeciwników. Jak będzie wyglądać rozgrywka? Po cichu dostajemy się do środka, po drodze korzystając z pomocy specjalistów i po zebraniu interesujących nas przedmiotów, uciekamy. Skąd wziąć jednak wspomnianych profesjonalistów?

Jak zapowiadają twórcy, w Rogue Harbour będzie czekać na nas 13 łotrów chętnych do wspólnego skoku. Pomogą nam oni zrealizować misterny plan i zdobyć cenne artefakty. Wynajęte NPC-e mają dysponować różnymi umiejętnościami niezbędnymi w realizacji pomyślnego skoku, takimi jak otwieranie zamków, destrukcja i transport. Natomiast Grand Heist będzie wymagał szczegółowego zaplanowania naszej akcji i zaoferuje ekskluzywne nagrody w postaci nowego uzbrojenia i pancerzy. To wszystko będzie możliwe dzięki nowej lidze Heist.

Do gry dodanych zostanie również 9 nowych umiejętności, Support Gems oraz kilka zaklęć. Pojawią się także kolejne Supporter Packs, czyli pakiety zawierające punkty i przedmioty kosmetyczne. Jednak walory estetyczne to nie jedyne, co zapewnią. Najważniejszym zadaniem zestawów, za które gracze płacą prawdziwymi pieniędzmi, jest zagwarantowanie dalszego rozwoju PoE.

Twórcy mają też dobrą widomość dla użytkowników macOS. Wraz z premierą dodatku Path of Exile stanie się dostępny na komputerach Apple.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Path of Exile

Path of Exile