Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2020, 17:20

Path of Exile Harvest - dzisiaj premiera nowego dodatku

Za kilka godzin zadebiutuje nowy dodatek w Path of Exile, zatytułowany Harvest. Wraz z nim wystartuje nowa liga, a gracze otrzymają możliwość zajęcia się ogrodem Sacred Grove, w którym posadzone rośliny zamieniać się będą w potwory. Rozbudowa ogrodu i zdobywanie nowych nasion ma być głównym celem w najnowszym rozszerzeniu.

Path of Exile Harvest - dzisiaj premiera nowego dodatku - ilustracja #1
Dzisiaj premiera nowego dodatku w Path of Exile.

Dzisiaj o godzinie 22:00 czasu polskiego na komputerach osobistych zadebiutuje nowy dodatek do popularnego sieciowego hack’n’slasha Path of Exile. Harvest, bo taką nazwę nosi rozszerzenie, zostanie udostępnione w ramach darmowej aktualizacji. Wraz ze startem nowej ligi gracze dostaną możliwość sadzenia nasion w ogrodzie Sacred Grove, z których po pewnym czasie wyrosną potwory. Ich pokonanie zapewni zdobycie surowców. Głównym celem dodatku ma być zdobywanie nowych nasion oraz rozbudowa naszego ogrodu, co pozwoli na wyhodowanie trzech legendarnych przeciwników (oraz pokonanie ich).

Oprócz tego dodatek wprowadzi m.in zmiany pasywnych zdolności, ulepszenia systemu walki czy też nowe umiejętności oraz przedmioty. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Przypomnijmy, że Path of Exile dostępne jest na komputerach osobistych oraz PS4 i Xboksie One. Warto jednak wiedzieć, że rozszerzenie Harvest ukaże się na konsolach dopiero w przyszłym tygodniu.