Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 czerwca 2020, 18:00

ROG4Creators - ogłaszamy pierwszych zwycięzców

Zakończyliśmy konkurs Sculpt Your ROG Hero przygotowany razem z firmą ASUS. Sprawdź kto wygrał laptopa ROG Zephyrus S15 GX502GW i kursy Sculpt Your Hero.

ROG4Creators - ogłaszamy pierwszych zwycięzców - ilustracja #1

Zakończyliśmy pierwszy konkurs akcji #ROG4Creators - Sculpt Your ROG Hero Challenge. Nie potrafimy wyjść z podziwu, jak dużo prac nadesłaliście w tym wymagającym zadaniu, dlatego też serdecznie dziękujemy wszystkim użytkownikom za Waszą ciężką pracę! Wykazaliście się niesamowitym talentem oraz zaangażowaniem.

Wiele z Waszych prac przypadło nam do gustu, ale na podium mogło trafić tylko trzech zwycięzców, którym przyznaliśmy nagrody w postaci: laptopa ASUS Zephyrus S15 GX502GW, kursów Sculpt Your Hero, zestawów unikalnych gadżetów ROG oraz funduszy na jesienne premiery growe!

Zwycięzcy

I miejsce – AdrianNojs

ROG4Creators - ogłaszamy pierwszych zwycięzców - ilustracja #2

Komentarz Wojtka Magierskiego: „Bardzo oryginalne podejście do postaci, która teoretycznie z góry narzuca myślenie mech designerskie, Adrianowi udało się to złamać i stworzyć praktycznie postać, która jest z czasów dzikiego zachodu. Steampunkowy klimat, ale zarazem pachnie to starym westernem i kowbojami. Wspaniałe użycie tekstury i detali pisze nam zupełnie nową historię i tożsamość. Dla mnie jest praca która wybiła się na tle innych artworków.

II miejsce – Salamenader

ROG4Creators - ogłaszamy pierwszych zwycięzców - ilustracja #3

Komentarz Wojtka Magierskiego: „Bardzo ciekawe podejście, użycie zupełnie innych materii na jednym modelu, wspaniałe połączenie metalu i szkła czy też kamienia. Genialny klimat postaci, niczym z filmów Indiana Jones. Wspaniały design i budowanie detali na modelu. Wszystkie warunki w tej pracy zostały spełnione, jest dopracowana, ma historie i klimat i pięknie bogata w detale.

III miejsce – Rav31

ROG4Creators - ogłaszamy pierwszych zwycięzców - ilustracja #4

Komentarz Wojtka Magierskiego: „Dużo mieliśmy metalicznych mechów i postaci które pochodzą z przyszłości, natomiast tutaj udało się wykorzystać potencjał modelu i wzbogacić go w bardzo ładne i przemyślane detale, jest to praca która ma bardzo ciekawe połączenie kolorów przez co czyta się ciekawie i rzuca w oczy. Widać włożoną prace w teksturowanie i naprawdę poziom tej pracy zasługuje na 3 miejsce.

Wyróżnienia

Grono jury pozwoliło sobie także wyróżnić kilka prac, które wyjątkowo przypadły nam do gustu. Nasi wyróżnieni autorzy to:

2Dead2Live, Adei, Araiel, Auriz, c1rru, ChocholitEternit, dampsz132, dugon0, e2rd97, emilianohawrylako, Filippooo, Frog333, Godzil, iCreate, jeandiz, jerzy_3d, karkillingskills, kresQ78, Królowa Lama, krzyroscgi, KubaP1, kubazaloga, Kubek, lesz3u, Mads_Voorten, mBURN, McGavish, Meskel, Misiek8817, muszka_pietruszka, Onomotonpon, PablArt92, paulinka7640, PD oraz Polaus.

Ich prace możecie obejrzeć na naszej stronie konkursowej Sculpt Your ROG Hero Challenge w galerii prac konkursowych. Przez wzgląd na ogrom nadesłanych prac bardzo prosimy pozostałych uczestników o cierpliwość – Wasze prace również znajdą się w naszej galerii.

#ROG4Creators – co jeszcze na Was czeka

Przypominamy, że w ramach #ROG4Creators mamy jeszcze dla Was dwa trwające konkursy: pisarski oraz graficzny.

- Paint It ROG Challenge (Koniec: 5 lipca) – konkurs graficzny nie tylko dla fascynatów grafiki komputerowej, ale też tradycyjnych mediów artystycznych.

- Write It ROG Challenge (Koniec: 5 lipca) – konkurs pisarski na dokończenie historii przygotowanej wcześniej przez naszych redaktorów.

Ci z Was, którzy nie zostali wyróżnieni w Sculpt Your ROG Hero Challenge mogą spróbować swoim sił zarówno w Paint It ROG Challenge, jak i Write It ROG!

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym – skontaktujemy się z Wami mailowo, więc obserwujcie swoje skrzynki mailowe!