Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2013, 15:08

autor: sathorn

Patch 3.02 do gry League of Legends

League of Legend doczekało się kolejnego uaktualnienia. Łatka oznaczona numerem 3.02 wprowadza kilka istotnych zmian w balansie postaci i przedmiotów oraz usuwa szereg drobnych bugów.

Firma Riot Games nie przestaje pracować nad ulepszaniem gry League of Legends. Wczoraj wieczorem na serwerach został umieszony patch 3.02, który wprowadza zmiany w balansie i usuwa bugi.

Twórcy gry League of Legends wciąż nad nią pracują - Patch 3.02 do gry League of Legends - wiadomość - 2013-02-14
Twórcy gry League of Legends wciąż nad nią pracują

Zmiany dotknęły Akali, której umiejętności zostały zmienione tak, aby nie wymagały już szczególnego zestawu run i specjalizacji. Nasus doczekał się buffa (wzmocnienia), m.in. dzięki wprowadzeniu zwiększenia się zasięgu ataku i umiejętności, podczas użycia Furii Pustyni. Riven została zbalansowana tak, żeby nie popadała w skrajności, jak to miało miejsce do tej pory. Zmiany dotknęły także przedmioty. Skupiono się przede wszykim na elementch ekwipunku, skrających czas odnowienia. Sprzęt który skupia się zmniejszeniu „cooldownu” będzie lepszy i bardziej ukierunkowany na tę cechę, ale mniej przedmiotów będzie oferować ten atrybut „przy okazji”.

Tradycyjnie już pojawił się filmik, w którym deweloperzy tłumaczą najważniejsze zmiany.