Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2019, 15:52

autor: ElMundo

Patch 1.34 do American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 dostępny

Czeskie studio SCS Software opublikowało najnowszy patch o numerze 1.34, przeznaczony do dwóch popularnych symulatorów ciężarówek – American Truck Simulator oraz Euro Truck Simulator 2. Wprowadza m.in. nową ciężarówkę oraz naczepy.

MAN TGX Euro 6 to najnowszy pojazd w parku maszynowym Euro Truck Simulator 2. - Patch 1.34 do American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 dostępny - wiadomość - 2019-02-08
MAN TGX Euro 6 to najnowszy pojazd w parku maszynowym Euro Truck Simulator 2.

Po serii kilku znaczących aktualizacji oraz całej masie nowej zawartości (mowa chociażby o dodatku Beyond the Baltic Sea dla ETS 2) czeskie studio SCS Software tym razem postawiło na nieco mniejszą, acz wprowadzającą kilka ciekawych zmian łatkę o numerze 1.34. Co ciekawe, została ona przeznaczona zarówno dla posiadaczy Euro Truck Simulator 2, jak i American Truck Simulator.

Gracze, którzy podróżują wirtualnymi ciężarówkami po drogach Europy, mogą liczyć na pojawienie się w ETS 2 zupełnie nowego pojazdu – to MAN TGX Euro 6, który trafia do gry w trzech wariantach, jeśli chodzi o kabiny, oraz sześciu modułach podwozia, wraz z modelem 8x4. Jak zauważają twórcy, droga do publikacji tej ciężarówki była dość wyboista, bowiem w trakcie tworzenia modelu na rynku pojawiły się dwie edycje TIR-a – Efficient Line 2 oraz Efficient Line 3, co wymusiło na deweloperach konieczność przeprojektowania nadwozia pojazdu. Ponadto twórcy postarali się o poprawienie stref czasowych w Obwodzie Kaliningradzkim oraz Rosji, a także dokonali niewielkich zmian w projekcie mapy.

W American Truck Simulator przejedziemy nowym odcinkiem drogi stanowej OR-140 - Patch 1.34 do American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2 dostępny - wiadomość - 2019-02-08
W American Truck Simulator przejedziemy nowym odcinkiem drogi stanowej OR-140

Główną nowością, jeśli chodzi o American Truck Simulator, jest pojawienie się specjalistycznych naczep do przewozu drewna, które możemy zakupić na własność. Czesi rozbudowali także drogę stanową OR-140 o nowy odcinek, który pozwala dotrzeć bezpośrednio do stanu Nevada, a także przeprojektowali jedno z jego głównych miast – Tonopah.

Aktualizacja 1.34 została już udostępniona graczom posiadającym gry na platformie Steam. Pozostali dostaną możliwość pobrania łatki w nadchodzących dniach. Jednocześnie SCS Software zapowiedziało, że pracuje nad poprawką o numerze 1.35, która ma przynieść zdecydowanie więcej nowości w strukturze obydwu produkcji.

  1. Oficjalny blog studia SCS Software
  2. Aktualizacje Euro Truck Simulator 2 do pobrania
  3. Poradnik do gry American Truck Simulator
  4. Poradnik do gry Euro Truck Simulator 2