Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2020, 12:23

autor: Adrian Werner

Patapon 2 Remastered - data premiery

Firma Sony ogłosiła datę premiery Patapon 2 Remastered. Odświeżona wersja jednej z najlepszych produkcji z PSP zadebiutuje na PS4 w najbliższy czwartek.

W Patapon 2 Remastered zagramy pojutrze. - Patapon 2 Remastered - data premiery - wiadomość - 2020-01-28
W Patapon 2 Remastered zagramy pojutrze.
PATAPON 2 REMASTERED W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Sony Interactive Entertainment
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 30 stycznia 2020 r.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery Patapon 2 Remastered, czyli odświeżonej wersji klasycznej gry z konsoli przenośnej PSP. Okazuje się, że na produkcję nie będziemy musieli długo czekać. Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że tytuł zadebiutuje 30 stycznia tego roku, czyli w najbliższy czwartek.

Z okazji ogłoszenia daty premiery wypuszczono również nowy zwiastun gry. Patapon 2 Remastered zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Produkcja nie zaoferuje polskiej wersji językowej.

Główną atrakcją Patapon 2 Remastered będzie odświeżona oprawa graficzna. Gracze będą mogli bawić się w dynamicznej rozdzielczości 4K na PlayStation 4 Pro, a na standardowym PS4 gra ma działać w 1080p. Natomiast sama zawartość produkcji będzie praktycznie identyczna z pierwowzorem z PSP.

Przypomnijmy, że oryginalna wersja gry ukazała się w Europie w marcu 2008 roku. Patapon 2 spotkało się z ciepłym przyjęciem i produkcja posiada średnią ocen na poziomie 81% według serwisu Metacritic.

Warto dodać, że w 2018 roku ukazała się gra Patapon Remastered, czyli odświeżona wersja pierwszej odsłony cyklu. W skład serii wchodzi jeszcze jedna pozycja w postaci Patapon 3 i mamy nadzieję, że również ten tytuł doczeka się remastera.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Patapon 2 Remastered

Patapon 2 Remastered