Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2020, 11:41

autor: Adrian Werner

Paralives - zobacz wideo z niezależnego konkurenta The Sims

Do sieci trafił nowy materiał wideo z Paralives, czyli symulatora życia mającego być niezależną alternatywą dla cyklu The Sims.

Marka The Sims jest tak mocna, że niewiele firm decyduje się na opracowanie konkurenta tej serii. Dlatego spore zaciekawienie budzi projekt Paralives, którego autorzy chcą rzucić rękawicę cyklowi firmy Electronic Arts. Osoby czekające na tę produkcję zainteresować powinien nowy materiał wideo.

Filmik pokazuje wnętrze mieszkania Maggie, czyli przykładowej postaci, którą będziemy mogli zaopiekować się podczas rozgrywki. Materiał jest krótki, ale gra prezentuje się na nim bardzo obiecująco. Wnętrze wypełnione jest detalami i wygląda bardzo naturalnie.

Paralives - zobacz wideo z niezależnego konkurenta The Sims - ilustracja #1
Na razie nie ujawniono planowanej daty premiery.

Paralives zmierza wyłącznie na pecety. Niestety, na grę przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, gdyż jest na tak wczesnym etapie produkcji, że autorzy nie są jeszcze gotowi podać żadnej, nawet przybliżonej daty premiery.

Akcja gry będzie rozgrywała się w dużym mieście o otwartej strukturze, które zamieszkiwać ma wiele postaci kierowanych przez sztuczną inteligencję. W trybie symulacji możliwe ma być swobodne zwiedzanie świata, branie udziału w wydarzeniach oraz wpływania na życie mieszkańców.

Autorzy obiecują rozbudowane narzędzia kreacyjne, które zapewnią dużą dowolność przy tworzeniu budynków i wnętrz. Nie będziemy musieli polegać na składaniu lokacji ze sztywnych klocków. Zamiast tego sami zdecydujemy np. jakich rozmiarów i pod jakim kątem postawić ścianę. Otrzymamy również możliwość zmian kolorów i tekstur wszystkich obiektów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Paralives na Steamie

Starsze materiały z Paralives: