Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2020, 11:40

autor: Pri

Nowy trailer następnego horroru twórców Until Dawn

W serwisie YouTube został opublikowany trailer najnowszej produkcji Supermassive Games – kolejnej części antologii rozpoczętej przez Man of Medan. The Dark Pictures: Little Hope ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 latem tego roku.

W pierwszą odsłonę The Dark Pictures Anthology od Supermassive Games, czyli Man of Medan, mogliśmy zagrać w sierpniu ubiegłego roku. W sekretnym zakończeniu przedstawiono tytuł kolejnej części składającej się na cykl – Little Hope. Kontynuacja została w końcu oficjalnie zapowiedziana na początku marca, wczoraj natomiast ukazał się kolejny trailer. The Dark Pictures: Little Hope zadebiutuje na PC, Xboksie One i PlayStation 4 latem tego roku.

Nowy trailer następnego horroru twórców Until Dawn - ilustracja #1
Według trailera zagrożeniem, z którymi bohaterowie zmierzą się w Little Hope, będą wiedźmy.

Akcja gry przeniesie nas do tytułowego miasteczka Little Hope, któremu prawdopodobnie zagrażają wiedźmy. Warto jednak pamiętać, że twórcy lubią używać nadprzyrodzonych wątków jako przykrywki wykorzystywanej przez ludzkich bohaterów.

Little Hope wprowadza nas w nowe realia i chociaż zdaje się opowiadać odrębną historię, to już na początku trailera wspomniane są przygody z poprzedniej części. Zarówno Until Dawn, jak i Man of Medan są filmowymi przygodówkami utrzymanymi w konwencji horroru, w których zakończenie zależy od wyborów gracza. Jako że Little Hope będzie należeć do tej samej antologii co poprzednia gra Supermassive Games, możemy spodziewać się podobnych rozwiązań.

Man of Medan mimo mieszanych recenzji okazało się finansowym sukcesem. Krytycy często podawali niedopracowanie techniczne oraz irytujących bohaterów jako powód swoich niepochlebnych opinii. Miejmy nadzieję, że deweloperzy wzięli pod uwagę feedback i tym razem dostarczą dopracowaną produkcję. Przypominam przy tym, że Man of Medan nie doczekało się polskiej wersji językowej, więc prawdopodobnie nie powinniśmy spodziewać się jej w przypadku The Dark Pictures: Little Hope.

  1. Sukces The Dark Pictures Man of Medan. Game Sales Data - top 10
  2. Recenzje Man of Medan - czym straszy nowa gra twórców Until Dawn?
  3. Oficjalna strona gry