Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 11:20

Paralives - gameplay z rywala The Sims pokazuje budowanie domu

W Internecie pojawił się 11-minutowy gameplay pokazujący proces budowania w Paralives. Konkurent serii The Sims może pochwalić się rozbudowanymi opcjami modyfikacji mebli i ścian.

Prace na Paralives postępują. Wczoraj na kanale gry w serwisie YouTube pojawił się 11-minutowy materiał prezentujący dający nam wgląd w to, jak będzie wygląda budowanie domów. Cały film możecie obejrzeć poniżej.

Na gameplayu ukazany został cały proces budowy – od zakupu działki, przez postawienie ścian, na umeblowaniu kończąc. W oczy rzucają się tutaj głównie możliwości modyfikacji obiektów. Kolorystyka nie jest ściśle narzucona i można swobodnie bawić się kołem barw, uzyskując pożądany przez nas efekt. Dodatkowo rozmiar znacznej części elementów da się modyfikować.

Również samo dostosowanie układu domu pozwala na wiele. Kąty ustawienia ścian oraz promień zakrzywienia łuku można swobodnie modyfikować. Podłogi w danych pomieszczeniach można natomiast bez przeszkód podnosić.

W przeciwieństwie do The Sims, Paralives pozwala też na większą swobodę w umieszczaniu mebli oraz dekoracji. Można je ustawiać w dowolnym miejscu, bez używania do tego celu kodów.

Paralives określane jest mianem bezpośredniego konkurenta The Sims. Wynika to z bardzo podobnym pomysłów na rozgrywkę. Tytuł ma trafić na PC w nieokreślonym jeszcze terminie.

  1. Paralives – podstrona do śledzenia postępów nad grą
  2. Paralives – strona oficjalna
E3 2021