Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 listopada 2023, 11:47

Pady w tej cenie to święto dla gracza. Zaopatrz się w kontrolery DualSense do PS5

Kontrolery do PlayStation 5 już dawno nie były tak tanie. Wybierz kolor i zobacz, jak dużo teraz zaoszczędzisz. Trzy wersje są dostępne w wyjątkowej cenie.

Źródło fot. Sony; materiały promocyjne
i

Skorzystaj ze świetnej okazji na kontrolery do PlayStation 5. Teraz w sklepie internetowym RTV Euro AGD można kupić wybrane gamepady do jednej z konsol najnowszej generacji taniej o ponad 100 zł. Są one również kompatybilne z PC.

Do wyboru jest aż dziewięć różnych wersji kolorystycznych, a trzy z nich są tańsze niż pozostałe. Jeśli nie zależy Ci tak bardzo na kolorze, to będą one najlepszym wyborem.

Kontrolery do PlayStation 5

Właśnie teraz za jedyne 219 zł można kupić kontrolery do konsoli PlayStation 5 w trzech wersjach kolorystycznych: standardowym białym, Nocnej Czerni lub Szarym Kamuflażu. To jedna z najniższych cen, w jakich były dostępne gamepady do konsoli nowej generacji. To wyjątkowa okazja, zwłaszcza że są one kompatybilne także z PC.

Kontrolery DualSense charakteryzują się nowatorską technologią z adaptacyjnymi spustami, które reagują na nacisk inaczej, w zależności od tego, co akurat robi Twoja postać. Wibracje również są zupełnie inne i lepiej podkreślają wydarzenia na ekranie.

Oprócz nowatorskich rozwiązań, DualSense jest po prostu wygodnym urządzeniem, które pewnie leży w dłoniach, a akumulator starczy na wiele godzin. Urządzenie można łatwo sparować z tabletem lub smartfonem i cieszyć się lepszą jakością rozgrywki mobilnej.

Pozostałe kontrolery za 229 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

więcej