Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2020, 16:58

autor: Vergil

Outriders – piromanta w akcji na nowym gameplayu

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Outriders, nad którą pracuje polskie studio People Can Fly. Gameplay pozwala przyjrzeć się z bliska klasie lubującego się w ogniu piromanty.

W SKRÓCIE:
  1. piromanta to jedna z czterech klas postaci czekających na sprawdzenie w grze Outriders;
  2. bohater reprezentujący tę specjalizację potrafi m.in. tworzyć ogniste fale uderzeniowe oraz ciskać w oponentów podmuchami płomieni.

Polskie studio People Can Fly niedawno odkryło skrzętnie skrywane dotąd karty dotyczące swojego nowego dzieła, czyli strzelanki z elementami RPG pod tytułem Outriders. Dzisiaj natomiast redakcja magazynu Game Informer opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube materiał wideo prezentujący w akcji jedną z klas postaci, czyli lubującego się w ogniu piromantę. Bez zbędnego przedłużania – zapraszamy na seans.

Anomalia, która zniszczyła planetę Enoch, uczyniła piromantę kimś na kształt maga bitewnego. Bohater reprezentujący tę profesję będzie mógł między innymi ciskać w przeciwników ognistymi podmuchami czy też tworzyć falę uderzeniową (ognistą, a jakże). Oczywiście w miarę postępów zdobędzie doświadczenie, stopniowo stając się chodzącą „burzą ognia”. Mimo wszystko jego podstawowymi narzędziami pracy i tak będzie broń palna – na powyższym gameplayu świetnie radzi sobie na przykład z obsługą karabinu maszynowego.

Przypomnijmy, że piromanta to jedna z czterech klas postaci przygotowanych na potrzeby Outriders. Dwie następne to manipulant (umiejący... no cóż, manipulować czasoprzestrzenią) oraz niszczyciel (obdarzony nadnaturalną siłą). Ostatnia specjalizacja nie jest jeszcze znana.

Gdy na pole bitwy wkroczy piromanta, szybko zrobi się gorąco. - Outriders – piromanta w akcji na nowym gameplayu - wiadomość - 2020-02-27
Gdy na pole bitwy wkroczy piromanta, szybko zrobi się gorąco.

Outriders zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xboksa One oraz Xboksa Series X, na które trafi pod koniec 2020 roku. Hed miał okazję spędzić z tą produkcją kilka całkiem przyjemnych godzin, a z jego zapowiedzi dowiecie się między innymi, jak wygląda rozgrywka poszczególnymi klasami postaci, a także poznacie powody, dla których jego zdaniem omawiany tytuł daje tym więcej frajdy, im robi się trudniejszy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Outriders
  2. Grałem w Outriders – im było trudniej, tym lepiej się bawiłem