Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 marca 2018, 00:28

autor: Czarny Wilk

Ósmy dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Słuchawki i aparaty firmy Sony

Tydzień ofert wielkanocnych w niemieckim Amazonie miał trwać do dziś, ale promocja została przedłużona o dodatkowe 24 godziny. W przedostatni dzień akcji taniej kupimy sprzęt firmy Sony.

Rozpoczął się przedostatni dzień Tygodnia Ofert Wielkanocnych, promocji przygotowanej przez niemiecki oddział Amazonu. W ramach akcji każdego dnia zakupimy tysiące produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli planujecie w najbliższym czasie nabyć konsolę, gry czy firmowe akcesoria gamingowe, może to być doskonała okazja na zrobienie tego z mniejszym uszczerbkiem dla domowego budżetu.

W poniedziałek taniej kupimy słuchawki i aparaty Sony. - Ósmy dzień ofert wielkanocnych w Amazon.de. Słuchawki i aparaty firmy Sony - wiadomość - 2018-03-26
W poniedziałek taniej kupimy słuchawki i aparaty Sony.

Promocje zmieniać się będą co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty przesyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto, w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia na poniedziałek 26 marca

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Gry

  1. Super Mario Odyssey + Mario Kart 8 + The Legend of Zelda: Breath of the Wild + Mario & Rabbids Kingdom Battle + Splatoon 2 (Switch) – 168,47 euro (ok. 711 zł)

Słuchawki

  1. Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-H900N – 174,68 euro (ok. 737 zł)
  2. Słuchawki z redukcją szumu Sony Wi-1000X – 229,46 euro (ok. 968 zł)

Kamery i aparaty

  1. Aparat cyfrowy Sony RX100 IV – 659,45 euro (ok. 2783 zł)
  2. Kamera sportowa Sony Action Cam FDR-X3000R – 408,28 euro (ok. 1723 zł)

Konsole do gier

  1. Konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB – 257,37 euro (ok. 1086 zł)
  2. Konsola New Nintendo 2DS XL Poké Ball Edition – 118,87 euro (ok. 502 zł)
  3. Konsola New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition – 118,87 euro (ok. 502 zł)

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Amazon Kindle Paperwhite 3 (bez reklam) – 98,18 euro (ok. 414 zł)
  2. Czytnik e-booków Amazon Kindle 8 (bez reklam) – 62 euro (ok. 262 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.