Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 20:14

Orcs Must Die 3 zapowiedziane jako exclusive Google Stadia

W czasie prezentacji Stadia Connect na gamescom 2019 zapowiedziano Orcs Must Die 3 – trzecią pełnoprawną odsłonę humorystycznej serii stanowiącej połączenie gry akcji i tower defense. Produkcja będzie tytułem na wyłączność platformy streamingowej od giganta z Mountain View.

Orcs Must Die 3 trafi tylko na Stadię. - Orcs Must Die 3 zapowiedziane jako exclusive Google Stadia - wiadomość - 2019-08-19
Orcs Must Die 3 trafi tylko na Stadię.

Podczas targów gamescom 2019 odbyło się organizowane przez Google wydarzenie - Stadia Connect. Zdradziło ono wiele informacji związanych z produkcjami przeznaczonymi na nową platformę streamingową. Wśród zapowiedzianych tytułów znalazło się Orcs Must Die 3, czyli kolejna części humorystycznej serii stanowiącej połączenie gry akcji i tower defense. Zaprezentowany został również pierwszy zwiastun. Nieznana jest data premiery gry, ale wiadomo, że trafi ona wyłącznie na Stadię.

Warto wspomnieć, że Orcs Must Die to seria stworzona przez Robot Entertainment, w której naszym zadaniem jest odpieranie kolejnych fal atakujących orków. W tym celu musimy rozstawiać na mapie różnego rodzaju pułapki. Ostatnia pełnoprawna odsłona cyklu ukazała się w 2012 roku.