Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2017, 13:05

autor: AlexB

Operator numeru alarmowego z oficjalną datą premiery

Cenega ogłosiła oficjalną datę premiery gry Operator numeru alarmowego (911 Operator) warszawskiego studia Jutsu Games. Pojawi się ona na PC 24 lutego bieżącego roku.

OPERATOR NUMERU ALARMOWEGO W SKRÓCIE:
  • symulator operatora numeru alarmowego, stworzony przez polskie studio Jutsu Games;
  • główna kampania przeniesie nas do sześciu amerykańskich miast;
  • gra dowolna ma umożliwić rozgrywkę na mapach 6000 miast z całego świata;
  • do dyspozycji gracza ma być oddane dwanaście typów pojazdów;
  • gra pojawi się wyłącznie na PC;
  • premiera zaplanowana jest na 24 lutego.

Operator numeru alarmowego to symulator pozwalający wcielić się w dyspozytora, którego zadaniem jest rozsyłanie służb porządkowych i karetek pogotowia do zgłaszanych wypadków. Został on po raz pierwszy zaprezentowany podczas zeszłorocznej konferencji Digital Dragons. Produkcja warszawskiego studia Jutsu Games zyskała wówczas zainteresowanie branży, zdobywając główny laur w konkursie Indie Showcase. Wkrótce potem rozpoczęła się zbiórka na Kickstarterze, która miała umożliwić wydanie pełnego produktu. Dość szybko osiągnięto wymaganą kwotę i prace mogły ruszyć pełną parą. Ostatnio firma Cenega, odpowiedzialna za wydanie Operatora numeru alarmowego w naszym kraju, ogłosiła, że tytuł pojawi się na półkach sklepowych oraz platformie Steam (na której obecność zapewnił sobie dzięki programowi Steam Greenlight) 24 lutego bieżącego roku w ramach serii Polskie Symulatory. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej, obejmującej wyłącznie napisy.

Praca operatora numeru alarmowego nie należy do prostych i przyjemnych - Operator numeru alarmowego z oficjalną datą premiery - wiadomość - 2017-02-03
Praca operatora numeru alarmowego nie należy do prostych i przyjemnych

Z tej okazji Cenega zaprezentowała również polski zwiastun Operatora numeru alarmowego. Można go obejrzeć poniżej.