Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2017, 13:05

autor: AlexB

Operator numeru alarmowego z oficjalną datą premiery

Cenega ogłosiła oficjalną datę premiery gry Operator numeru alarmowego (911 Operator) warszawskiego studia Jutsu Games. Pojawi się ona na PC 24 lutego bieżącego roku.

OPERATOR NUMERU ALARMOWEGO W SKRÓCIE:
  • symulator operatora numeru alarmowego, stworzony przez polskie studio Jutsu Games;
  • główna kampania przeniesie nas do sześciu amerykańskich miast;
  • gra dowolna ma umożliwić rozgrywkę na mapach 6000 miast z całego świata;
  • do dyspozycji gracza ma być oddane dwanaście typów pojazdów;
  • gra pojawi się wyłącznie na PC;
  • premiera zaplanowana jest na 24 lutego.

Operator numeru alarmowego to symulator pozwalający wcielić się w dyspozytora, którego zadaniem jest rozsyłanie służb porządkowych i karetek pogotowia do zgłaszanych wypadków. Został on po raz pierwszy zaprezentowany podczas zeszłorocznej konferencji Digital Dragons. Produkcja warszawskiego studia Jutsu Games zyskała wówczas zainteresowanie branży, zdobywając główny laur w konkursie Indie Showcase. Wkrótce potem rozpoczęła się zbiórka na Kickstarterze, która miała umożliwić wydanie pełnego produktu. Dość szybko osiągnięto wymaganą kwotę i prace mogły ruszyć pełną parą. Ostatnio firma Cenega, odpowiedzialna za wydanie Operatora numeru alarmowego w naszym kraju, ogłosiła, że tytuł pojawi się na półkach sklepowych oraz platformie Steam (na której obecność zapewnił sobie dzięki programowi Steam Greenlight) 24 lutego bieżącego roku w ramach serii Polskie Symulatory. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej, obejmującej wyłącznie napisy.

Praca operatora numeru alarmowego nie należy do prostych i przyjemnych - Operator numeru alarmowego z oficjalną datą premiery - wiadomość - 2017-02-03
Praca operatora numeru alarmowego nie należy do prostych i przyjemnych

Z tej okazji Cenega zaprezentowała również polski zwiastun Operatora numeru alarmowego. Można go obejrzeć poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Operator numeru alarmowego

Operator numeru alarmowego