Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 listopada 2018, 11:05

autor: Czarny Wilk

Once Upon a Deadpool - ocenzurowany Deadpool 2 na zwiastunie

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała oficjalny trailer okrojonej z przemocy i wulgaryzmów wersji tegorocznego superbohaterskiego hitu z Ryanem Reynoldsem, Deadpoola 2.

Zapowiedziany pod koniec września Once Upon a Deadpool - specjalna, ocenzurowana z nadmiernej przemocy i wulgaryzmów wersja Deadpoola 2 - zadebiutuje w kinach już za kilka tygodni. Kampania reklamowa reedycji hitu sprzed kilku miesięcy trwa w najlepsze, czego efektem jest wypuszczony przez wytwórnię 20th Century Fox oficjalny zwiastun.

Trailer skupia się przede wszystkim na dodatkowych scenach, jakie tworzyć będą nową klamrę narracyjną filmu. Zostanie ona przedstawiona w formie bajeczki czytanej na dobranoc przez Deadpoola postaci granej przez Freda Savage’a. Scena ta ma parodiować film Narzeczona dla księcia i Savage wcieli się w niej w dorosłą wersję wnuczka, którego grał w klasyku z 1987 roku. Na klipie bohaterowie odnoszą się także do przejęcia praw do Deadpoola przez Marvela.

Nowa wersja ma pozwolić cieszyć się Deadpoolem młodszym widzom. - Once Upon a Deadpool - ocenzurowany Deadpool 2 na zwiastunie - wiadomość - 2018-11-20
Nowa wersja ma pozwolić cieszyć się Deadpoolem młodszym widzom.

Mimo nowego materiału, od kilku tygodni wiemy, że Once Upon a Deadpool będzie o trzy minuty krótszy od swego nieocenzurowanego pierwowzoru. Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 12 grudnia i będzie tam emitowany do Wigilii. Fox jak dotąd nie podzielił się żadnymi planami w kwestii dystrybucji międzynarodowej obrazu.