Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 lipca 2014, 15:50

autor: Maciej Jałowiec

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 4

Zabawa na GRYOnline.pl trwa! Szansę na zdobycie gamingowych myszy i słuchawek ma każdy kto zgadnie kolejną cechę laptopa i napisze, która z prezentowanych modelek najlepiej prezentuje odgadywaną właściwość.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 4 - ilustracja #1

Odgadywanie trzeciej cechy laptopa – wyglądu i ergonomii – już za nami. Nagrody powędrowały do użytkowników Mefjuuu, Yoren oraz Velfrig – gratulujemy! Nadal jednak zachęcamy do walki o akcesoria dla graczy, mianowicie gamingową mysz ASUS GX850 oraz słuchawki ASUS Orion Pro. Aby mieć szansę na zdobycie wyżej wymienionego sprzętu, należy zajrzeć na konkursową stronę rog.gry-online.pl a następnie w komentarzu podać, jaką cechę laptopa teraz prezentują modelki. Należy także wskazać i uzasadnić, która z nich najlepiej przedstawia odgadywaną właściwość komputera. Zgłoszenia można nadsyłać do godziny 12:00 (południe) dnia 28 lipca 2014, a o 15:00 tego samego dnia wskazani zostaną laureaci. Oczywiście dalej gorąco zachęcamy tych, którzy już odgadywali wcześniejsze cechy – nawet jeśli wcześniej nie udało się nic wygrać, szansa na zdobycie myszy lub słuchawek wciąż istnieje!

Nagrodą główną w zabawie jest laptop ASUS G750, o który będzie można zawalczyć w drugim etapie konkursu. Będzie on polegał na wyborze reprezentantki ROG – innymi słowy, Dziewczyny Republic of Gamers. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie, który zamieszczono również na stronie rog.gry-online.pl.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia w walce o nagrody!