Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2019, 10:18

autor: Frozen

Oddworld: Soulstorm – zaprezentowano nowy trailer

Podczas konferencji firmy Unity Technologies na GDC 2019 pokazano filmowy zwiastun Oddworld: Soulstorm – bezpośredniej kontynuacji remake'u gry Oddworld: Abe's Oddysee zatytułowanego Oddworld: New 'n' Tasty.

Akcja trailera rozgrywa się w pociągu. - Oddworld: Soulstorm – zaprezentowano nowy trailer - wiadomość - 2019-03-19
Akcja trailera rozgrywa się w pociągu.

Lorne Lanning, współzałożyciel studia Oddworld Inhabitants, pojawił się na tegorocznej konferencji firmy Unity Technologies organizowanej z okazji Game Developers Conference (GDC), aby zaprezentować światu nowy trailer gry Oddworld: Soulstorm. Kinowy zwiastun, a raczej jego urywek, wykorzystuje zaawansowane efekty graficzne silnika Unity.

Oddworld: Soulstorm stanowi bezpośrednią kontynuację Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty (remake'u pierwszej części serii). Gra przedstawia dalsze losy Abe'a i jego pobratymców po udanej ucieczce z rąk złych Glukkonów. Fabuła jest luźno oparta na Oddworld: Abe's Exoddus, ma być jednak mroczniejsza i dużo bardziej rozwinięta w stosunku do tego tytułu. Wynika to z faktu, że z powodu nacisków ówczesnego wydawcy gry, firmy GT Interactive, Abe's Exoddus robiony był w dużym pośpiechu. Całość została stworzona w zaledwie dziewięć miesięcy, aby studio mogło zdążyć z premierą na gwiazdkę 1998 roku. Twórcy musieli przez to zrezygnować z wielu swoich pomysłów, które chcą zrealizować teraz, przy okazji Oddworld: Soulstorm.

Tytuł ma zadebiutować w 2020 roku. Wciąż nie podano platform docelowych gry.