Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 października 2019, 17:05

autor: Froozyy

Observer i Alan Wake's American Nightmare za darmo w Epic Games Store

W ramach cotygodniowych promocji w serwisie Epic Games Store dzisiaj od godziny 17:00 będzie można odebrać kolejne dwie produkcje za darmo. Tym razem będą to dwa horrory - Observer oraz Alan Wake's American Nightmare.

Alan Wake’s American Nigtmare i Observer od dziś za darmo w Epic Games Store. - Observer i Alan Wake's American Nightmare za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-10-17
Alan Wake’s American Nigtmare i Observer od dziś za darmo w Epic Games Store.

Obie gry możecie odebrać już w Epic Games Store. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że za tydzień, tj. od 24 października, dostępne za darmo będą również dwie produkcje – Layers of Fear oraz Q.U.B.E 2.

Od dzisiaj od godziny 17:00 w ramach promocji w serwisie Epic Games Store będzie można odebrać za darmo dwie produkcjeObserver i Alan Wake's American Nightmare. Gry będziecie mogli przypisać do swojego konta przez najbliższy tydzień (do godziny 17:00 24 października), dzięki czemu zostaną one w Waszej bibliotece na stałe.

Observer to pierwszoosobowy horror polskiego studia Bloober Team. Akcja gry rozgrywa się w dystopijnej wersji przyszłości w Krakowie z 2084 roku. Gracz wciela się w pracującego dla elitarnej jednostki policji detektywa neuronowego (zwanego Obserwatorem) – Daniela Lazarskiego, który otrzymuje list od zaginionego syna i rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Istotnym elementem gry są momenty, w których bohater włamuje się do umysłów podejrzanych i razem z nimi na nowo przeżywa ich koszmary. Produkcja nadaje się idealnie dla fanów przygodowych horrorów, którym niestraszne są niepokojące i paranormalne wydarzenia.

Alan Wake's American Nightmare to kontynuacja przygód znanego pisarza z 2010 roku. Akcja gry została osadzona dwa lata po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Tym razem główny bohater trafił do serialu Night Springs, do którego w młodości pisał scenariusze. Teraz musi zmierzyć się tutaj ze swoim mrocznym alter ego. Rozgrywka toczy się w otwartym świecie, a w grze nie zabrakło elementów znanych z oryginału, jak na przykład walki za pomocą światła z latarki. Oprócz kilkugodzinnej kampanii produkcja oferuje dodatkowy tryb zabawy – Fight Till Dawn – w którym gracze muszą zmierzyć się z kolejnymi falami wrogów.