Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2023, 18:26

Obrzydliwy trailer ujawnia datę premiery Outlast Trials, hitu Steam Early Access

Wiemy, kiedy The Outlast Trials wyjdzie z wczesnego dostępu na PC i trafi na konsole. Informację tę przyniósł dość obrzydliwy trailer gry zaprezentowany podczas gali The Game Awards 2023.

Źródło fot. Red Barrels.
i

Choć w trakcie gali The Game Awards 2023 napisaliśmy dla Was 32 wiadomości, nie byliśmy w stanie od razu poinformować Was o wszystkim. Bodaj najważniejszą wieścią, którą pominęliśmy, jest data premiery The Outlast Trials. Przyniósł ją dość obrzydliwy zwiastun, zaprezentowany podczas owej nocnej imprezy.

5 marca 2024 roku The Outlast Trials opuści wczesny dostęp na PC – do którego trafiło w maju 2023 r. – a także ukaże się na PS4, PS5, XOne i XSX/S. Rzeczony trailer możecie obejrzeć poniżej.

Wraz z premierą konsolowego wydania The Outlast Trials do gry zawita nowa próba (w fabryce zabawek), niedostępne wcześniej wyzwania, elementy kosmetyczne, dokumenty czy „legendarne” stroje. Ponadto zwiększony zostanie maksymalny poziom – do 65.

Co istotne, odpowiedzialne za grę studio Red Barrels równocześnie umożliwiło składanie zamówień przedpremierowych na konsolowe wersje The Outlast Trials – standardową i Deluxe, która poza grą zawiera Reagent Starter Pack.

Preordery da się składać w PS Store i MS Store:

  1. na PS4 i PS5 „zwykła” edycja kosztuje 169 zł, a Deluxe – 199 zł;
  2. na XOne i XSX/S ceny są nieco wyższe – wynoszą odpowiednio 184,99 zł i 229,99 zł.

Warto dodać, że wczesnodostępowa wersja The Outlast Trials jest oceniana bardzo pozytywnie. Na Steamie ma aż 94% przychylnych recenzji z prawie 41 tys. Do 21 grudnia do godziny 19:00 polskiego czasu ową produkcję możecie zakupić na platformie firmy Valve z 25-procentową zniżką, tj. za 104,24 zł. Gra otrzymała polską kinową lokalizację (napisy).

  1. The Outlast Trials – poradnik do gry

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej