Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2015, 10:10

autor: Renox

Obejrzyj pierwsze 18 minut rozgrywki z Bloodborne

Serwis IGN opublikował interesujące nagranie zawierające pierwsze 18 minut rozgrywki z nowego RPG akcji japońskiego studia From Software – gry Bloodborne. Materiał pozwala przede wszystkim przyjrzeć się początkowym cutscenkom oraz lokacjom. Nagranie nie zawiera zatem zbyt dużo poważnych spoilerów, jednak oglądacie je na własną odpowiedzialność.

Serwis IGN opublikował 18-minutowy materiał rozgrywki z Bloodborne. - Obejrzyj pierwsze 18 minut rozgrywki z Bloodborne - wiadomość - 2015-02-03
Serwis IGN opublikował 18-minutowy materiał rozgrywki z Bloodborne.

Bloodborne to gorąco wyczekiwana produkcja z gatunku RPG akcji, nad którą od jakiegoś czasu intensywnie pracuje japońskie studio From Software. Do premiery pozostało już stosunkowo niewiele (w Polsce gra pojawić się ma 25 marca wyłącznie w wersji na konsole PlayStation 4), jednak może warto umilić sobie ten pozostały czas, oglądając nowy materiał z rozgrywki? Z takiego założenia wyszli redaktorzy serwisu IGN, którzy wczoraj upublicznili pierwsze 18 minut rozgrywki z omawianego tytułu.

Umieszczony niżej materiał wideo na całe szczęście nie zawiera zbyt wielu poważnych spoilerów i skupia się przede wszystkim na początkowych cutscenkach oraz zaprezentowaniu kilku pierwszych lokacji w mieście Yharnam. Jeżeli jednak chcielibyście mimo tego uniknąć pewnych fabularnych wstawek, polecamy przewinąć film o nieco ponad 2 minuty licząc od jego początku, gdzie rozpoczyna się właściwy gameplay. Warto również wspomnieć, że całość w dniu premiery wyglądać będzie lepiej, ponieważ w przypadku poniższego nagrania mamy do czynienia z niestety nieco starszą konstrukcją programistyczną.

Ale bez zbędnego przedłużania, zachęcamy do oglądania, bo zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Obejrzyj pierwsze 18 minut rozgrywki z Bloodborne - ilustracja #2Bloodborne, autorską produkcję Hidetakiego Miyazakiego, traktować możemy jak duchowego następcę serii Dark Souls. Podobnie jak w przypadku wspomnianego cyklu, mamy tu do czynienia z bardzo wymagającym pod względem poziomu trudności i rozbudowanym w kontekście systemu walki trzecioosobowym RPG akcji. Tym razem jednak twórcy przenoszą nas do XIX-wieczonego, mrocznego świata fantasy, gdzie wiktoriańska stylistyka pozwoliła deweloperom na znaczne urozmaicenie dotychczasowej formy rozgrywki. Światowa premiera odbędzie się 24 marca wyłącznie na PS4.