Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 28 czerwca 2019, 11:23

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Obejrzyj niesamowite starcia z turnieju For Honor

Był to jeden z najbardziej zaskakujących turniejów For Honor w tym sezonie. Wszyscy faworyci polegali, a do finału dostało się dwóch zawodników, po których nikt nie spodziewał się zwycięstwa.

Obejrzyj niesamowite starcia z turnieju For Honor - ilustracja #1

Ostatni turniej sezonu w For Honor obfitował w wiele niespodzianek, a największą była dwójka finalistów. Nieodnoszący większych sukcesów w poprzednich zawodach LegionSilvestri oraz Teo453 przeszli jak burza przez swoje części drabinki. Pierwszy z nich tylko w półfinale trafił na twardy orzech do zgryzienia, w postaci dobrze nam znanego TheBigbyWolfa. Po dwóch walkach w pojedynku między Pogromcą a Drengrem było jeden do jednego i dopiero w trzecim starciu LegionSilvestri zdołał wyeliminować rywala oraz przejść do wielkiego finału. Tam czekał już na niego Drengr kierowany przez Teo453.

Tym razem starcie było mniej wyrównane, ale również dostarczyło masy emocji. Zawodnicy dawali z siebie wszystko i pokazali świetne umiejętności. Ostatecznie jednak to Pogromca LegionaSilversti zwyciężył trzy do zera i został zwycięzcą całego turnieju. Gratulujemy!

Cały finał oraz oba mecze półfinałowe możecie obejrzeć poniżej.

Obejrzyj niesamowite starcia z turnieju For Honor - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Finał LegionSilvestri vs Teo453

1 Półfinał TheBigbyWolf vs LegionSilvestri

2 Półfinał Teo453 vs Antesaneli

Ranking Friendly Fire – 27 czerwca

Obejrzyj niesamowite starcia z turnieju For Honor - ilustracja #3