Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2012, 12:47

autor: Aver

Obejrzyj filmik prezentujący tryb World vs World w grze Guild Wars 2

Serwis Massively zamieścił na swoich łamach dziesięciominutowy filmik prezentujący fragment rozgrywki w trybie World vs World w Guild Wars 2. Można go streścić w trzech słowach: zabawa na całego!

Filmik z wersji beta gry Guild Wars 2, zamieszczony w sieci przez serwis Massively, prezentuje fragment rozgrywki w trybie World vs World (WvW). Jeżeli przypadły wam do gustu relacje Dela z tvgry.pl poświęcone nadchodzącemu tytułowi studia ArenaNet, to z pewnością warto obejrzeć poniższy materiał wideo.

O samym WvW pisaliśmy już przy okazji raportu z bety Guild Wars 2. Warto jednak przypomnieć, że chodzi o jeden z trybów PvP, w którym gracze będą uczestniczyć w bitwach na ogromną skalę, oblegać wrogie twierdze, odbijać karawany itp. Pragnieniem twórców z ArenaNet było, aby w tych epickich działaniach mogli wziąć udział wszyscy. W tym celu poziom uczestników WvW będzie na czas rozgrywki automatycznie podniesiony do 80., a postacie będą się różnić jedynie posiadanymi przedmiotami i zdolnościami. Gracze zostaną przydzieleni do jednej z trzech drużyn w oparciu o serwer, na którym znajduje się ich bohater. Nagrodą za zwycięstwo w tym trybie mąją być bonusy, które zwiększają ich żywotność i zdolności w zależności od średniej wyników WvW danego serwera.

Obejrzyj filmik prezentujący tryb World vs World w grze Guild Wars 2 - ilustracja #1

Filmik ukazuje jak świetną zabawą może być proste szturmowanie twierdzy w towarzystwie innych graczy. Jednocześnie dowodzi, że zabawa w trybie PvP w Guild Wars 2 nie będzie jedynie kolejnym odświeżanym kotletem zainspirowanym polami bitewnymi z World of Warcraft. Nic tylko trzymać kciuki i czekać na premierę!