Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2015, 12:58

autor: shav

Nuclear Throne – ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy

Studio Vlambeer pochwaliło się świetnym wynikiem sprzedażowym swojej produkcji. Niezależne Nuclear Throne trafiło do ponad 100 tysięcy nabywców.

Nuclear Throne to kolejny sukces niezależnego studia Vlambeer - Nuclear Throne – ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy - wiadomość - 2015-07-30
Nuclear Throne to kolejny sukces niezależnego studia Vlambeer

Rami Ismail ze studia Vlambeer poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że Nuclear Throne sprzedało się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. To świetny wynik, szczególnie, że tytuł ten nadal nie wyszedł z fazy Wczesnego Dostępu na Steamie. W grze tworzymy własnego bohatera, a następnie ruszamy do post-apokaliptycznego, losowo generowanego świata. Produkcja ta jest klasycznym przedstawicielem gatunku gier akcji z elementami roguelike, w których liczą się przede wszystkim zręczne palce i umiejętne eksterminowanie przeważających sił wroga. Na uwagę zasługuje też oprawa graficzna Nuclear Throne. Twórcy zdecydowali się na połączenie pikselowej, chociaż przyjemnej dla oka, grafiki z rzutem izometrycznym, dzięki czemu tytuł ten powinien przypaść do gustu fanom stylistyki retro.

Nuclear Throne jest obecnie dostępne jedynie na pecetach. W przyszłości planowane są porty na konsole PlayStation3, PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Xbox One.