Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2020, 09:07

Nowy tryb gry i stroje w darmowej aktualizacji Sekiro

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się darmowa aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice. Wprowadzi ona m.in. nowy tryb gry i dodatkowe stroje dla bohatera.

W SKRÓCIE:
  1. 28 października pojawi się aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice.
  2. Wprowadzi ona nowy tryb gry, dodatkowe stroje dla głównego bohatera i opcję ponownej walki z pokonanymi wcześniej bossami.

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice, która doda nowy tryb gry, stroje dla głównego bohatera, opcję ponownej walki z pokonanym bossem oraz dzielenia się nagraniami naszych akcji.

Wraz z wydaniem edycji Gry Roku, która pojawi się razem ze wspomnianą wcześniej łatką, podstawowa wersja Sekiro: Shadow Die Twice otrzyma aktualizację z nową zawartością. Dzięki opcji Reflection of Strength będziemy mogli ponownie zmierzyć się każdym wcześniej pokonanym bossem. Gauntlets of Strength będzie nowym trybem gry (tzw. boss rush), w którym zmierzymy się z kolejnymi adwersarzami. Za ich pokonanie odblokujemy dodatkowe skórki dla głównego bohatera.

Studio From Software rozbudowało także aspekt społecznościowy w Sekiro. Dzięki wprowadzeniu do gry opcji Remnants podzielimy się z innymi graczami trwającymi 20 sekund nagraniami wideo, które opatrzymy tekstowym komentarzem.

Jeśli posiadacie już Sekiro: Shadows Die Twice, to wspomniane wyżej nowości otrzymacie za darmo. Dla osób, które swojej przygody z tytułem From Software jeszcze nie zaczęły, przygotowano nowe wydanie gry - Game of the Year Edition, które pojawi się także 28 października.

  1. Oficjalna strona gry Sekiro: Shadows Die Twice
  2. Recenzja Sekiro: Shadows Die Twice – gry trudniejszej od Dark Souls
  3. Sekiro: Shadows Die Twice – poradnik do gry