Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2012, 13:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Nowy player filmów w dziale Video

Wczoraj wprowadziliśmy nowy player w wersji beta w naszym dziale Video, gdzie publikowane są najnowsze trailery z gier. Przy okazji dokonaliśmy szeregu zmian związanych z infrastrukturą serwerową oraz mechanizmem wyświetlania reklam. Zapraszamy do testowania.

Kilka tygodni temu serwis tvgry.pl wzbogacił się o testową wersję beta playera filmów video. Otrzymaliście tym samym tak bardzo upragnioną funkcjonalność skakania po osi czasu filmu i odtwarzania jego dowolnego fragmentu. Wczoraj podobne zmiany wprowadziliśmy w naszym dziale Video, gdzie publikowane są najnowsze trailery z gier. Podobnie jak w przypadku tvgry.pl, na razie player dostępny jest w wersji beta.

Nowy player filmów w dziale Video - ilustracja #1

Nowy player działa lepiej, jest dużo lżejszy i bardziej responsywny niż dotychczasowy, ale to nie jedyne zmiany. Na potrzeby testów nowego playera i infrastruktury serwerowej tymczasowo otworzyliśmy wszystkie filmy w dwóch wersjach jakościowych: MOB (docelowo dedykowana urządzeniom mobilnym – 640x360 pikseli) i SD (podstawowa jakość – 960x540 pikseli). Wersja HD dostępna jest tylko dla naszych subskrybentów. Zmodyfikowaliśmy również mechanizmy związane z wyświetlaniem reklam – nie powinny być już tak uciążliwe jak niekiedy miało to miejsce w starym playerze.

Na razie testujemy player tylko w wersji na komputery stacjonarne, a w przyszłości rozszerzymy jego funkcjonalność o urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Poinformujemy o tym w stosowanej wiadomości.

W komentarzu do tej wiadomości zgłaszajcie problemy i wpisujcie Wasze uwagi związane z nowym playerem. Zapewniamy, że weźmiemy je pod uwagę w dalszych pracach nad jego rozwojem i wdrożeniem.

Aktualizacja (2012/10/30 15:10) Dodaliśmy film pokazujący kulisy produkcji gry Forza Horizon, do którego przygotowaliśmy napisy w polskiej wersji językowej - kulisy produkcji #4 Społeczność fanów motoryzacji. Zapraszamy do przetestowania poprawności wyświetlania napisów.