Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2021, 13:17

autor: Entelarmer

Nowy motyw muzyczny z Battlefield 2042 podzielił fanów. Świetny czy straszny?

Ścieżka dźwiękowa gry Battlefield 2042 jest już dostępna w sieci. Pomijając dyskusje na temat autentyczności przecieku, najwięcej emocji wywołał nowy motyw muzyczny, który nie przypadł do gustu wielu fanom.

Do sieci wyciekła oficjalna ścieżka dźwiękowa gry Battlefield 2042, składająca się z 14 utworów. Pojawiła się ona w serwisie YouTube za sprawą użytkownika UberKritz, a wcześniej została zauważona na 4chanie.

Reakcje na przeciek są mieszane, zwłaszcza jeśli chodzi o nową wersję motywu przewodniego Battlefielda (ostatni utwór). Dla wielu to po prostu nieskładny zestaw dźwięków (a być może nawet wersja z uszkodzonego pliku), choć znaleźli się i tacy, którzy nie mieli większych zarzutów co do aranżacji.

Oczywiście autentyczność owego wycieku pozostaje kwestią otwartą. Niemniej oficjalne informacje na temat ścieżki dźwiękowej (tj. liczby i tytułów utworów oraz czasu trwania) sugerują, że mamy do czynienia z autentycznym przeciekiem. Pewność uzyskamy 22 września wraz z premierą albumu. Battlefield 2042 ukaże się 22 października na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield 2042
  2. Tryb Battlefield Portal jest jak obietnica ciasta i podstępna GLaDOS w jednym