Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2021, 12:31

autor: GRG

Diablo 2: Resurrected - wszystkie klasy na zwiastunach

Obejrzyj zwiastuny prezentujące wszystkie siedem klas postaci w Diablo 2: Resurrected.

Blizzard opublikował ostatni z serii siedmiu zwiastunów prezentujących klasy dostępne w pełnej wersji gry. Są to: Barbarzyńca, Amazonka, Paladyn, Czarodziejka, Druid, Nekromanta i Zabójczyni. Dwie ostatnie klasy nie są dostępne w wersji beta Diablo 2: Resurrected, dlatego materiały prezentujące te postacie są szczególnie ciekawe. Poniżej obejrzycie wszystko na jednym nagraniu, a dalej znajdziecie odnośniki do prezentacji poszczególnych klas.

Zabójczyni walczy wręcz, używając różnych broni naręcznych, pułapek oraz zdolności z drzewka Sztuki Walki i Dyscypliny Cienia. Zobaczcie, jak korzysta z Furii Ostrzy, Uderzenia Feniksa (przywołuje ognisty meteor) i Uderzenia Kobry (kradnie życie i manę).

Zwiastun przedstawiający Nekromantę pokazuje zaklęcia z drzewka umiejętności Trucizny i Kości: przyzwanie kościanej zbroi, Trującą Novę oraz Ducha Kości. Ciekawie prezentuje się Ściana z Kości, przywołanie szkieletowego maga oraz ognistego golema. Szkoda, że nie możemy zobaczyć na zwiastunie większej liczby przywołanych szkieletów.

W prezentacji Barbarzyńcy nie mogło zabraknąć walki z użyciem dwóch toporów, pokazu umiejętności Atak z Wyskoku, efektownych młynków Trąby Powietrznej oraz Okrzyku Bojowego.

Fani Czarodziejki mogą obejrzeć nowe wersje doskonale znanych zaklęć żywiołu ognia, jak efektowna Pożoga i Ściana Ognia, klasyczny Ognisty Piorun czy zabójczy Meteor. Są także zaklęcia z drzewka umiejętności Zimno oraz Błyskawice, np. Zamieć, Zamarznięta Kula i Pole Statyczne.

Paladyn prezentuje walkę w zwarciu z użyciem magicznych aur ofensywnych i defensywnych. Na zwiastunie widać wykorzystanie m.in. Świętej Tarczy, wirujących Błogosławionych Młotów czy elektryzującego Świętego Wstrząsu.

Amazonka to klasa wykorzystująca w walce łuki i broń drzewcową. Obejrzymy w akcji m.in. Błyskawicę, trujący Oszczep Zarazy, a także zobaczymy przyzwaną Walkirię, walczącą u boku Amazonki.

Druid posługuje się magią żywiołów, przyzywa istoty do pomocy i potrafi zmienić swą postać. Zobaczcie, jak wyglądają odświeżone umiejętności Niedźwiedziołak i Wilkołak. W walce postać korzysta też z Burzy Ognia, Wulkanu oraz Wiru.

Diablo II: Resurrected ukaże się 23 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Nintendo Switch.