Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2022, 12:20

Nowy film przypomina o Men of War 2, rywalu Company of Heroes 3

Na oficjalnym kanale firmy Fulqrum Publishing na YouTube pojawiła się pierwsza część dziennika deweloperskiego dotyczącego nadchodzącego Men of War 2. Deweloperzy podzielili się w nim informacjami na temat gry.

Mogliście o tym zapomnieć, ale zbliża się premiera strategii Men of War 2. Gra będzie stanowić konkurencję dla innego drugowojennego RTS-a – Company of Heroes 3. Oba tytuły mają wyjść pod koniec tego roku, więc twórcy będą musieli walczyć o przeciągnięcie graczy na swoją stronę. Firma Fulqrum Publishing podjęła w tym kierunku kroki, publikując pierwszą część dziennika deweloperskiego.

W owym materiale wideo zadawane są pytania dotyczące głównie trybu singleplayer w Men of War 2, na które deweloperzy szczegółowo odpowiadają. Z filmiku dowiadujemy się m.in. o stronnictwach czy trybie kooperacji w grze. Poniżej wymieniamy pokrótce, co zawiera pierwsza część dziennika deweloperskiego Men of War 2.

  1. Szybkie przedstawienie historii serii Men of War.
  2. Informacje na temat kampanii singleplayer – grając na froncie wschodnim, jak i zachodnim można ulepszać swoją armię, zdobywając coraz bardziej zaawansowane wyposażenie.
  3. Informacje o tym, że wszystkie misje w grze można rozegrać w trybie kooperacji; do aż pięciu graczy.
  4. Przedstawienie stronnictw, jakie będą dostępne w Men of War 2alianci, Armia Czerwona oraz III Rzesza.
  5. Wzmianka o ścieżce dźwiękowej; w Men of War 2 obecny będzie zupełnie nowy soundtrack, więcej informacji na jego temat ma zostać ujawnionych wkrótce.
  6. Deweloperzy podzielili się również informacją o tym, że lwia część gry jest już ukończona, a aktualnie trwa faza wprowadzania poprawek i szlifowania całości.
  7. W dzienniku ujawniono też „sekretne” informacje o (nie)śmiertelnych zwierzętach – w Men of War 2 oprócz kurczaków pojawią się również nosorożce, tygrysy, pantery oraz przeciwpancerny jeż.
E3 2021