Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2016, 18:14

autor: Ender

Nowy Battlefield – wyciekły grafiki promocyjne gry [news zaktualizowany]

Tuż przed dzisiejszą oficjalną zapowiedzią nowego Battlefielda, w wirtualnym sklepie Xboksa One pojawiła się przedwcześnie grafika promocyjna tytułu, zdradzająca jego czas akcji. Podobnych informacji dostarcza zdjęcie plakatów gry, które również wyciekło do sieci.

Wygląda na to, że w trakcie kampanii na pewno nie wrócimy do czasów II wojny światowej - Nowy Battlefield – wyciekły grafiki promocyjne gry [news zaktualizowany] - wiadomość - 2016-05-06
Wygląda na to, że w trakcie kampanii na pewno nie wrócimy do czasów II wojny światowej

[Aktualizacja #2] Potwierdziły się wszystkie plotki i wycieki. Szczegóły na temat Battlefield 1 znajdziecie w kolejnej wiadomości pt. Battlefield 1 już oficjalnie. Gra zadebiutuje 21 października.

[Aktualizacja #1] Według kolejnych nieoficjalnych informacji, premiera gry, zatytułowanej Battlefield 1, będzie miała miejsce 21 października. Na składających pre-ordery czekać będzie DLC Hellfighter Pack, mający zawierać przedmioty inspirowane insygniami i historią amerykańskiego 369. harlemskiego regimentu piechoty, aktywnego w latach 1913-1945. Składał się on w większości z czarnoskórych żołnierzy, wsławiając się na frontach I wojny światowej swoją zaciekłością i walecznością. Wygląda na to, że bohater z okładki gry będzie członkiem tego oddziału.

Wczoraj wieczorem Electronic Arts opublikowało pierwszy filmowy teaser nowej gry z serii Battlefield, która ma zostać zapowiedziana oficjalnie o godzinie 22.00 polskiego czasu. Chociaż trwał on zaledwie kilka sekund i przedstawiał jedynie krótki filmowy urywek z twarzą bohatera, fani serii zaczęli dokładnie analizować materiał poszukując wskazówek co do tego w jakie miejsca i czas rzuci nas nowe dzieło studia DICE. Kwestia jest o tyle zasadna, jeżeli weźmiemy pod uwagę obecnie panujące w branży trendy, stawiające na światy fantasy lub science-ficition. Być może odpowiedź na te wątpliwości jednak już nadeszła. Według użytkowników forum NeoGAF, na stronie wirtualnego sklepu Xboksa One pojawiła się przedwcześnie strona z nowym Battlefield, zawierająca oficjalną grafikę promocyjną. Przedstawia ona odzianego w pelerynę bohatera, trzymającego w jednej ręce maczugę, a w drugiej pistolet. Tuż za nim w tle szybuje potężny sterowiec. Wskazywać może więc to na to, że gra rzeczywiście przeniesie nas w drugą dekadę XX wieku. Niewykluczone, że będzie to alternatywna wersja konfliktu, wzbogacona o elementy fantastyczno-naukowe. Teorię tę potwierdzają także inne wycieki, jak widoczny poniżej komplet ulotek i plakatów, zawierających tytuł Battlefield 1 – najpewniej odnoszący się wprost do pierwszej wojny światowej.

Battlefield 1 - czy ten dziwny tytuł rzeczywiście należy do nowego dzieła studia DICE? - Nowy Battlefield – wyciekły grafiki promocyjne gry [news zaktualizowany] - wiadomość - 2016-05-06
Battlefield 1 - czy ten dziwny tytuł rzeczywiście należy do nowego dzieła studia DICE?
  1. Oficjalna strona serii Battlefield

Ostatnia aktualizacja: 2016-05-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield 1

Battlefield 1