Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2016, 18:14

autor: Ender

Nowy Battlefield – wyciekły grafiki promocyjne gry [news zaktualizowany]

Tuż przed dzisiejszą oficjalną zapowiedzią nowego Battlefielda, w wirtualnym sklepie Xboksa One pojawiła się przedwcześnie grafika promocyjna tytułu, zdradzająca jego czas akcji. Podobnych informacji dostarcza zdjęcie plakatów gry, które również wyciekło do sieci.

Wygląda na to, że w trakcie kampanii na pewno nie wrócimy do czasów II wojny światowej - Nowy Battlefield – wyciekły grafiki promocyjne gry [news zaktualizowany] - wiadomość - 2016-05-06
Wygląda na to, że w trakcie kampanii na pewno nie wrócimy do czasów II wojny światowej

[Aktualizacja #2] Potwierdziły się wszystkie plotki i wycieki. Szczegóły na temat Battlefield 1 znajdziecie w kolejnej wiadomości pt. Battlefield 1 już oficjalnie. Gra zadebiutuje 21 października.

[Aktualizacja #1] Według kolejnych nieoficjalnych informacji, premiera gry, zatytułowanej Battlefield 1, będzie miała miejsce 21 października. Na składających pre-ordery czekać będzie DLC Hellfighter Pack, mający zawierać przedmioty inspirowane insygniami i historią amerykańskiego 369. harlemskiego regimentu piechoty, aktywnego w latach 1913-1945. Składał się on w większości z czarnoskórych żołnierzy, wsławiając się na frontach I wojny światowej swoją zaciekłością i walecznością. Wygląda na to, że bohater z okładki gry będzie członkiem tego oddziału.

Wczoraj wieczorem Electronic Arts opublikowało pierwszy filmowy teaser nowej gry z serii Battlefield, która ma zostać zapowiedziana oficjalnie o godzinie 22.00 polskiego czasu. Chociaż trwał on zaledwie kilka sekund i przedstawiał jedynie krótki filmowy urywek z twarzą bohatera, fani serii zaczęli dokładnie analizować materiał poszukując wskazówek co do tego w jakie miejsca i czas rzuci nas nowe dzieło studia DICE. Kwestia jest o tyle zasadna, jeżeli weźmiemy pod uwagę obecnie panujące w branży trendy, stawiające na światy fantasy lub science-ficition. Być może odpowiedź na te wątpliwości jednak już nadeszła. Według użytkowników forum NeoGAF, na stronie wirtualnego sklepu Xboksa One pojawiła się przedwcześnie strona z nowym Battlefield, zawierająca oficjalną grafikę promocyjną. Przedstawia ona odzianego w pelerynę bohatera, trzymającego w jednej ręce maczugę, a w drugiej pistolet. Tuż za nim w tle szybuje potężny sterowiec. Wskazywać może więc to na to, że gra rzeczywiście przeniesie nas w drugą dekadę XX wieku. Niewykluczone, że będzie to alternatywna wersja konfliktu, wzbogacona o elementy fantastyczno-naukowe. Teorię tę potwierdzają także inne wycieki, jak widoczny poniżej komplet ulotek i plakatów, zawierających tytuł Battlefield 1 – najpewniej odnoszący się wprost do pierwszej wojny światowej.

Battlefield 1 - czy ten dziwny tytuł rzeczywiście należy do nowego dzieła studia DICE? - Nowy Battlefield – wyciekły grafiki promocyjne gry [news zaktualizowany] - wiadomość - 2016-05-06
Battlefield 1 - czy ten dziwny tytuł rzeczywiście należy do nowego dzieła studia DICE?
  1. Oficjalna strona serii Battlefield
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.