Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2020, 11:32

autor: Aquma

Nowy Assassin’s Creed to nie Ragnarok. Plotki są nieprawdziwe

Daniel Ahmad - analityk firmy Niko Partners, który posiada liczne kontakty w branży i nieraz zdradzał informacje na temat powstających tytułów - stwierdził w poście na forum, że kolejna odsłona serii Assassin’s Creed to nie AC: Ragnarok. Wszystko wskazuje na to, że plotki na temat gry są nieprawdziwe.

Assassin’s Creed Ragnarok? Nie, nowe AC to coś innego. - Nowy Assassin’s Creed to nie Ragnarok. Plotki są nieprawdziwe - wiadomość - 2020-01-13
Assassin’s Creed Ragnarok? Nie, nowe AC to coś innego.

Jeśli spodobała Wam się gra, której obraz wyłaniał się z niedawnego przecieku na temat nowej odsłony serii Assassin’s Creed, to mamy dla Was nie najlepsze wieści. Daniel Ahmad - posiadający liczne kontakty w branży starszy analityk firmy Niko Partners - stwierdził w poście na forum ResetEra, że kolejna część AC nie będzie zatytułowana Ragnarok, a plotki na jej temat nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Wszystkie z opublikowanych dotychczas, nowych przecieków na temat AC były błędne. Gra nawet nie nazywa się Ragnarok. Pewnie, niektóre szczegóły są zbieżne. Jak ulepszona walka i tak dalej. Ale ogólnie (plotki - przyp. red.) nie są zbyt celne - czytamy.

Oznacza to, że nadal nie mamy praktycznie żadnych konkretów na temat kolejnego tytułu we flagowej serii Ubisoftu - nie wiemy nawet, czy faktycznie będzie miała cokolwiek wspólnego z wikingami. Francuzi „trzymają karty przy orderach” i pozostaje tylko mieć nadzieję, że kiedy gra w końcu zostanie zapowiedziana, producentom uda się zaskoczyć graczy mocną, robiącą wrażenie prezentacją - w końcu mamy do czynienia z pierwszym Assassin’s Creedem, który (najprawdopodobniej) trafi na konsole nowej generacji.

Nie da się wykluczyć, że - tak jak sugerowały plotki - jakieś informacje na temat omawianej produkcji faktycznie pojawią się na wydarzeniu, na którym Sony zaprezentuje konsolę PlayStation 5. Japończykom z pewnością będzie zależało na tym, by pokazać swój sprzęt w możliwie jak najlepszym świetle, w czym pomogłaby zapowiedź gry z tak popularnej serii, jak AC. To jednak tylko domysły. Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne wieści.

  1. Ubisoft - strona oficjalna
  2. Assassin’s Creed - strona oficjalna
  3. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3