Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 kwietnia 2012, 17:21

Nowe tytuły w serii Premierowa Okazja od 17 maja

Premiera w cenie serii.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega informuje, że już 17 maja oferta serii NOWA Premierowa Okazja (39,99 PLN) zostanie poszerzona o nowe tytuły:

Duke Nukem Forever – Załadowany, odbezpieczony i gotowy do działania. Duke Nukem to czysta radość bez domieszek. Ci przeklęci kosmici znów porywają ziemskie kobiety, nic jednak nie powstrzyma Księcia przed odbiciem jego panienek. Duke Nukem Forever to epickie łojenie kosmicznych tyłków, olbrzymie spluwy i potężne eksplozje.

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci – Akcja gry rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości, wewnątrz zamkniętej strefy czarnobylskiej. Poznawszy drogę do centrum Zony, rząd decyduje się przeprowadzić dużą operację wojskową, mającą na celu przejęcie kontroli nad Elektrownią Atomową w Czarnobylu. Pomimo starannego przygotowania misja kończy się fiaskiem. Aby zebrać informacje o przyczynach niepowodzenia operacji, Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wysyła w głąb Zony swojego agenta.

Sacred 2: Złota EdycjaSacred 2: Złota Edycja to bardzo popularna gra RPG, która pozwoli graczom przeżyć niezapomnianą przygodę w nasyconej magią krainie Ankaria. Pakiet obejmuje zdobywcę wielu nagród, grę Sacred 2: Fallen Angel oraz niesamowity dodatek Władca Smoków. Zestaw ten to gwarancja wielu godzin wspaniałej rozrywki!

The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów - Akcja tego tytułu rozgrywa się w pieczołowicie odwzorowanych realiach średniowiecznej Europy. Doskonała oprawa graficzna pozwala w pełni cieszyć się zarówno systemem walki i złożonymi ciosami bohaterów jak i widokiem historycznych miejsc - np. bizantyjskiej świątyni Hagia Sophia.

Tomb Raider Ultimate Edition - Ta niesamowita kompilacja zawiera wszystkie gry z serii Tomb Raider dostępne na Polskim rynku, łącznie z najnowszą odsłoną: Tomb Raider Underworld! Zobacz jak rozwijała się postać najsławniejszej archeolog świata. Przeżyj z nią największe przygody na lądzie, morzu i w powietrzu... odkryj tajemnice i eksploruj nieznane!

Odświeżony wizerunek popularnej serii charakteryzuje się przede wszystkim powrotem do niskiej sugerowanej ceny detalicznej – jedyne 39,99 PLN. Ponadto, nowe oznaczenie serii specjalnym „rękawem” z folii PCV sprawia, że gry łatwiej będzie znaleźć w sklepach, a po zakupie równie prosto zdejmiecie oznaczenie produktu, dzięki czemu kupujecie premierowe wydanie w cenie serii! NOWA Premierowa Okazja to unikatowa inicjatywa na rynku polskim łącząca w sobie zalety gier premierowych i regularnej serii wydawniczej. Każdy tytuł z serii występuje w swojej normalnej szacie premierowej z łatwo zdejmowanym „rękawem”. Dzięki takiemu połączeniu jest to świetna okazja na uzupełnienie swojej kolekcji nowości lub podarowanie gry premierowej na prezent najbliższej osobie. Dzięki temu, że mamy do czynienia z serią wydawniczą łatwo znajdziecie gry z NOWEJ Premierowej Okazji na półkach sklepowych. Ponadto, podobnie jak w przypadku Premium Games czy Pomarańczowej Kolekcji Klasyki, możecie być pewni bardzo dobrego i zróżnicowanego doboru tytułów w rewelacyjnie niskiej cenie – jedynie 39,99 PLN.

Nowe tytuły w serii Premierowa Okazja od 17 maja - ilustracja #1

NOWA Premierowa Okazja to:

  1. Premiera w cenie serii!
  2. Seria wydawnicza gier Cenega, do której trafiają tylko bardzo dobre i znane gry premierowe!
  3. Łatwy do zdjęcia i nie niszczący opakowania rękaw!
  4. Najtańsza oferta na rynku w swoim segmencie – jedynie 39,99 PLN za tytuł!
  5. Idealna okazja do uzupełnienia swojej kolekcji gier premierowych lub na prezent!