Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2012, 10:51

autor: Kono

Nowe informacje o Tony Hawk's Pro Skater HD. Wersja na PC niewykluczona

W sieci pojawił się filmik, w którym Tony Hawk odpowiada na pytania fanów dotyczące nadchodzącej gry autorstwa studia Robomodo, czyli Tony Hawk's Pro Skater HD. Dowiedzieliśmy się o muzyce, zawodnikach oraz możliwości pojawienia się pecetowej wersji tego deskorolkowego tytułu.

Nowe informacje o Tony Hawk's Pro Skater HD. Wersja na PC niewykluczona - ilustracja #1

Fani wirtualnej jazdy na deskorolce nareszcie otrzymali kolejne wiadomości o grze Tony Hawk’s Pro Skater HD. W sieci pojawił się krótki filmik, w którym sam Tony Hawk, jedna z legend skateboardingu, odpowiedział na kilka palących pytań oraz wyjawił nowe informacje o kompilacji pierwszych dwóch odsłon deskorolkowej serii. Dowiedzieliśmy się o muzyce, trybie multiplayer, możliwej wersji na PC oraz zawodnikach, którzy pojawią się w najnowszej produkcji studia Robomodo.

Tony Hawk powiedział, że wśród zawodników, którzy użyczą swojego wizerunki w grze, znajdziemy m.in. Chrisa Cole’a, Ryley’a Hawka, oraz jego samego. Oprócz prawdziwych sportowców, gracze będą mogli wcielić się też w sekretne postacie. W Tony Hawk's Pro Skater HD powrócą m.in. Officer Dick, Ollie the Magic Bum oraz kilku innych, jeszcze nie ujawnionych, skaterów (może Spider-Man?).

Fanów pierwszych dwóch części deskorolkowej serii powinna uspokoić też informacja, że przynajmniej połowa utworów muzycznych z pierwszej i drugiej odsłony cyklu pojawi się w Tony Hawk's Pro Skater HD. Pozostałe piosenki, według zapewnień Tony’ego, nie będą odbiegać jakościowo od tego, do czego przywykli fani.

Tony Hawk obiecał też, że w pełnej wersji gry pojawi się pięć trybów rozgrywki wieloosobowej. Nie mógł jednak wyjawić żadnych szczegółów. Jeśli chodzi o poziom odwzorowania praw fizyki w nowym tytule, to pozostanie on taki sam jak w oryginale. Dowiedzieliśmy się również, że wersja gry na komputery osobiste nie jest definitywnie wykluczona. Ponoć sam pomysł generuje bardzo pozytywny wydźwięk i całkiem możliwe, że twórcy pokuszą się o wydanie gry również na pecetach.

Tony Hawk's Pro Skater HD stanowić będzie kompilacją elementów zaczerpniętych z Tony Hawk's Pro Skater i Tony Hawk's Pro Skater 2. W grze pojawią się lokacje, muzyka oraz skaterzy znani z pierwszych dwóch odsłon cyklu. Aktualnie potwierdzono, że tytuł zadebiutuje na Xbox Live i Sony Entertainment Network.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tony Hawk's Pro Skater HD

Tony Hawk's Pro Skater HD