Dead Pixel, Chester, Antipole, Orbitron, Revolution, SpyLeaks to tylko niektóre z gier oferowanych w najnowszej edycji akcji Indie Royale. Tym razem w niskiej cenie można nabyć pecetowe produkcje niezależne, które są dostępne także w usłudze Xbox Live Indie Games.
Marcin Skierski
Ruszyła nowa edycja akcji Indie Royale, w ramach której w niskiej cenie możemy otrzymać pakiet kilku gier. W tym przypadku paczkę nazwano Indie Gamer Chick Bundle i znajdziemy w niej osiem tytułów, które zostały wcześniej wydane także w usłudze Xbox Live Indie Games. Akcja dotyczy jednak gier na PC.
Chcąc zakupić oferowane pozycje, musimy wpłacić przynajmniej cenę minimalną podaną na oficjalnej stronie. W chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 3,19 euro, czyli ok. 13 złotych. Wartość ta ulegnie zmniejszeniu w przypadku, gdy nabywcy w odpowiednio dużym stopniu przekroczą wyznaczony próg. Jeśli zapłacicie przynajmniej 6,17 euro (ok. 25 złotych), dodatkowo otrzymacie album muzyczny, którego autorem jest Gavin Harrison.
W skład Indie Gamer Chick Bundle wchodzą następujące tytuły:
Wszystkie produkcje po zakupie są dostępne bezpośrednio do ściągnięcia lub zarejestrowania na platformie Desura. Niestety, tylko Dead Pixels można aktywować na Steamie. Więcej informacji na temat zestawu znajdziecie pod tym adresem. Akcja zakończy się 31 lipca o godzinie 11:00.
Gracze
1