Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 czerwca 2022, 11:00

autor: Edyta Jastrzębska

Nowa saga MCU wkrótce stanie się oczywista dla widzów, twierdzi Kevin Feige

Kevin Feige, szef Marvel Studios, zdradził, że obecna, czyli czwarta faza MCU, zbliża się ku końcowi i dla widzów coraz jaśniejsze powinno być to, dokąd wszystko to zmierza.

Źródło: materiały promocyjne / Marvel Studios

W MCU trzy pierwsze fazy złożyły się na Sagę Nieskończoności, podczas której trwała pogoń za Kamieniami Nieskończoności. Domknęła ją wielka bitwa w filmie Avengers: Endgame. Było to ogromne wydarzenie w samym uniwersum, jak i w rzeczywistym świecie dla widzów, którzy przeżywali losy bohaterów śledzone od lat.

W związku ze zbliżającą się premierą Thor: Love and Thunder magazyn Total Film przeprowadził wywiad z szefem Marvel Studios. W trakcie tej rozmowy Kevin Feige zdradził, że w najbliższych miesiącach widzowie powinni dowiedzieć się, dokąd zmierza obecna saga Kinowego Uniwersum Marvela.

Jako że zbliżamy się do końca fazy czwartej, myślę, że ludzie zaczną dostrzegać dokąd zmierza obecna saga. Wydaje mi się, że już pojawiło się sporo związanych z tym wskazówek, które przynajmniej dla mnie są oczywiste. Ale w najbliższych miesiącach będziemy trochę bardziej bezpośredni, ustalając plan, dzięki czemu widzowie, którzy chcą zobaczyć większy obraz sytuacji, będą w stanie dojrzeć tycie, maleńkie kawałki tego projektu.

Jak widać, niebawem dla każdego z nas powinno stać się jasne, co nowego przyniesie MCU po Sadze Nieskończoności, którą wielu widzów śledziło z zapartym tchem. Być może nowe wskazówki na ten temat przyniesie nam również Thor: Love nad Thunder, który zadebiutuje w kinach 8 lipca.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.