Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 czerwca 2022, 10:50

autor: Edyta Jastrzębska

Czy Thor: Love and Thunder utrzyma ostatni trend filmów MCU? Reżyser komentuje

Po ostatnim Spider-Manie i Doktorze Strange’u apetyty fanów na ciekawe cameo wzrosły. Czy w Thor: Love and Thunder również zobaczymy jakieś występy gościnne?

Źródło: materiały promocyjne / Marvel Studios

Ostatnimi czasy przy okazji premier kolejnych filmów MCU coraz więcej dyskutuje się o tym, jakie cameo w nich zobaczymy. Fani liczą na to, że następne produkcje przebiją poprzednie i temat ten wrócił w przypadku Thor: Love and Thunder, który w przyszłym miesiącu zadebiutuje w kinach. Czy w nim również zobaczymy popularnych aktorów i niespodziewane postacie z Marvela?

Przez to, że nowe przygody Thora nie będą miały powiązań z multiwersum, jak dwa poprzednie filmy z MCU, wykorzystanie tutaj postaci z zupełnie innych światów, nawiązujących do dawnych bohaterów lub opierających się na popularnym fan castingu, jest niemożliwe. Mimo to Taika Waititi obiecuje, że doczekamy się pewnych cameo. Gdy zapytano go o nie, odpowiedział w ten sposób [via ComicBook]:

Tak – przyznał Waititi, nie chcąc jednak zbyt wiele zdradzić na temat niespodziewanych występów aktorów. – Inaczej nie byłoby to cameo. Nie możesz o tym mówić. Wtedy równie dobrze mógłbyś umieścić ich na plakacie.

A zatem na pewno zobaczymy w filmie jakieś znane i lubiane twarze, o których występie w Thor: Love and Thunder jeszcze nie słyszeliśmy, ale żeby dowiedzieć się o kogo chodzi, będziemy musieli zaczekać do premiery filmu, która odbędzie się 8 lipca.

Wcześniej jednak ogłoszono kilka ciekawych nazwisk, które zobaczymy w nowych i dawnych rolach, których wcześniej niewielu się spodziewało. Między innymi będzie to Russell Crowe w roli Zeusa, a także Matt Damon, Sam Neill i Luke Hemsworth, którzy ponownie wcielą się w asgardzkich aktorów, wcześniej grających kolejno Lokiego, Odyna i Thora. Podobno w nowej sztuce wewnątrz filmu, która ma opowiedzieć historię Thor: Ragnarok, zobaczymy także Melissę McCarthy jako Helę.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.