Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2020, 15:26

autor: Froozyy

Nowa operacja CS:GO - przeciek o premierze aktualizacji

Znany graczom Counter-Strike: Global Offensive użytkownik Twittera NorS2021 kilka dni temu poinformował, że do strzelanki Valve zmierza nowa operacja.

Ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia o tym, że do Counter-Strike: Global Offensive zmierza zupełnie nowa operacja. Informacji tych zdaje się być bardzo pewny użytkownik Twittera o nicku NorS2021, którego dobrze zna społeczność CS-a. Kilka dni temu potwierdził on, że w tym lub przyszłym tygodniu sieciowa strzelanka Valve otrzyma dziesiątą operację. Postanowił poinformować o tym, ponieważ gracze sami zaczęli docierać do różnych źródeł (a konkretnie zmian odnotowanych w serwisie SteamDB).

Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących nowej operacji. NorS2021 napisał, że sam nie chce zdradzać za wiele (mimo tego, że jest pewien swoich informacji) i woli wstrzymać się ze wszystkim do oficjalnej zapowiedzi. Warto jednak wspomnieć, że inny użytkownik Twittera stojący za wieloma przeciekami – wickedplayer494zaznaczył, iż nie jest w stanie w żaden sposób potwierdzić tego, czy operacja faktycznie zmierza do CS:GO, a zmiana w serwisie SteamDB wydaje mu się mało znacząca. Nie zmienia to jednak faktu, że NorS2021 wydawał się być pewny swoich słów, aczkolwiek i tak lepiej podchodzić do nich z pewną dozą ostrożności.

Ostatnią operacją w CS:GO było Shattered Web, które trafiło do gry pod koniec 2019 roku (po ponad dwóch latach od wydania poprzedniej). Dzięki niej w grze znalazł się pierwszy model kobiety, nowe mapy, skrzynki i skórki do broni, a także szereg misji do wykonania w ramach płatnej przepustki. Gracze mają nadzieję, że nadchodząca operacja, o ile faktycznie wkrótce się pojawi, także zaowocuje ciekawymi nowościami.