Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 28 sierpnia 2019, 12:35

autor: AlexB

Nowa ekranizacja Mortal Kombat - Shang Tsung, Scorpion i inne ważne postacie obsadzone

Poznaliśmy kolejnych członków obsady nowej ekranizacji cyklu Mortal Kombat. Do grającego Sub-Zero Joego Taslima dołączyli Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Sisi Stringer, Chin Han, Hiroyuki Sanada oraz Lewis Tan.

Minął przeszło miesiąc odkąd dowiedzieliśmy się, że w rolę Sub-Zero w nowej ekranizacji kultowego cyklu bijatyk Mortal Kombat wcieli się znany z Szybkich i wściekłych 6, Star Treka: W nieznane oraz serialu Wojownik Joe Taslim. Od tego czasu castingi szły pełną parą i obsada filmu zdążyła znacznie się rozrosnąć. Zgodnie z tym, co ogłosili twórcy, prócz wspomnianego Taslima w produkcji zobaczymy również takich aktorów, jak Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Sisi Stringer, Chin Han, Hiroyuki Sanada oraz Lewis Tan.

W nowej ekranizacji Mortal Kombat Raidena zagra Tamon Yamaguchi. - Nowa ekranizacja Mortal Kombat - Shang Tsung, Scorpion i inne ważne postacie obsadzone - wiadomość - 2019-08-28
W nowej ekranizacji Mortal Kombat Raidena zagra Tamon Yamaguchi.

Znana z takich produkcji, jak Wojna płci czy serial Paramedycy McNamee wcieli się w Sonyę Blade. Josh Lawson, którego możemy zobaczyć między innymi w Legendzie telewizji 2, odegra postać Kano. Tadanobu Asano, czyli Hogun z filmowego cyklu o Thorze oraz kontradmirał Tamon Yamaguchi z nadchodzącego widowiska wojennego Midway, pojawi się jako bóg piorunów Raiden. Mehcadowi Brooksowi z Czystej krwi i Supergirl przypadła rola Jacksona “Jaxa” Briggsa. Ludi Lin (Power Rangers z 2017 roku, Aquaman) zagra Liu Kanga, debiutantka Sisi Stringer Mileenę, Chin Han (Mroczny rycerz, serial Marco Polo) złego Shang Tsunga, a Hiroyuki Sanada (drugi sezon Westworld) kultową postać Scorpiona. Co się natomiast tyczy Lewisa Tana, który wcześniej wystąpił między innymi w Deadpoolu 2, to jego rola nie jest na razie znana.

Jak zatem widać, choć znamy już nazwiska aktorów odgrywających większość najbardziej rozpoznawalnych postaci z uniwersum Mortal Kombat, wciąż kilku brakuje. Na liście nie mamy chociażby Johnny'ego Cage'a. Nie powinno jednak minąć zbyt wiele czasu, by w końcu ta rola również została obsadzona.

Oto Ludi Lin, nowy Liu Kang. - Nowa ekranizacja Mortal Kombat - Shang Tsung, Scorpion i inne ważne postacie obsadzone - wiadomość - 2019-08-28
Oto Ludi Lin, nowy Liu Kang.

Tajemnicą pozostają szczegóły na temat fabuły nowej ekranizacji cyklu Mortal Kombat. Lecz jak podaje serwis Deadline, ma się ona pokrywać z tym, co mogliśmy już zobaczyć we wcześniejszej filmowej adaptacji serii z 1995 roku oraz jej kontynuacji, noszącej podtytuł Unicestwienie. Co istotne, nadchodząca produkcja ma być dużo bardziej brutalna od poprzedniczek. Zobaczymy w niej chociażby Fatality, czyli kultowe ruchy kończące, będące jedną z wizytówek serii.

Znany między innymi z Mrocznego rycerza Chin Han w filmie McQuoida wcieli się w Shang Tsunga. - Nowa ekranizacja Mortal Kombat - Shang Tsung, Scorpion i inne ważne postacie obsadzone - wiadomość - 2019-08-28
Znany między innymi z Mrocznego rycerza Chin Han w filmie McQuoida wcieli się w Shang Tsunga.

Reżyserią nowego kinowego Mortal Kombat zajmuje się debiutant Simon McQuoid. Scenariusz napisał Greg Russo, który co ciekawe zaangażowany jest również w prace przy reboocie filmowego cyklu Resident Evil. Jednym z producentów obrazu jest James Wan, czyli reżyser między innymi Piły, Obecności oraz Aquamana. Premiera zaplanowana jest na 5 marca 2021 roku.

  1. Oficjalna strona wytwórni Warner Bros.

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.