Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2015, 09:09

autor: Góral

Not a Hero od twórców Olliolli ukaże się na PC-tach 7 maja

Studio Roll7 zdradziło datę premiery komputerowej wersji strzelanki Not a Hero. Tytuł ukaże się w cyfrowej dystrybucji 7 maja. W późniejszym czasie produkcja trafi również do użytkowników konsol PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Poznaliśmy datę premiery gry Not a Hero od studia Roll7. Nowy projekt autorów Olliolli ukaże się na komputerach osobistych (Steam i GOG.com) 7 maja bieżącego roku. W produkcji znajduje się także edycja dedykowana konsolom PlayStation 4 i PlayStation Vita, jednak zadebiutuje ona w późniejszym czasie (nie zdradzono dokładnego terminu). Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun produkcji, do obejrzenia powyżej. Zaprezentowano na nim emocjonującą rozgrywkę, więc warto rzucić na niego okiem.

W Not a Hero weźmiemy udział w bardzo nietypowej kampanii politycznej, w której będziemy świadczyć usługi BunnyLordowi – królikowi z przyszłości kandydującemu na burmistrza. Wcielając się w niejakiego Steve’a i jego kompanów, będziemy eliminować kolejnych bandytów wskazanych przez szefa, czyszcząc w ten sposób miasto z przestępców.

Not a Hero to dwuwymiarowa strzelanka. - Not a Hero od twórców Olliolli ukaże się na PC-tach 7 maja - wiadomość - 2015-02-20
Not a Hero to dwuwymiarowa strzelanka.
Not a Hero w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka 2D
  • Deweloper: Roll7
  • Wydawca: Devolver Digital
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, PSV
  • Data premiery 7 maja 2015 roku (PC), na konsolach w późniejszym czasie

Rozgrywka z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom dwuwymiarowych strzelanin, oferując wartką akcję, kilka postaci posiadających własne uzbrojenie (jeden goni z kataną, drugi z młotem, trzeci ze strzelbą itd.) oraz dynamiczne misje, wypełnione głównymi zadaniami, pobocznymi oraz specjalnymi wydarzeniami uruchamianymi w trakcie zlecenia.

Warto jeszcze wspomnieć, że ekipa Roll7 pracuje obecnie także nad OlliOlli 2, czyli kontynuacją uznanej dwuwymiarowej zręcznościówki, w której wcielamy się w skatera przemierzającego kolejnego lokacje. Oczywiście zabawa w produkcji nie opiera się tylko na jeździe, ale także na wykonywaniu rozmaitych karkołomnych trików. Premiera produkcji ma się odbyć w tym roku.

Not a Hero w późniejszym czasie ukaże się na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. - Not a Hero od twórców Olliolli ukaże się na PC-tach 7 maja - wiadomość - 2015-02-20
Not a Hero w późniejszym czasie ukaże się na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.
W Not a Hero będziemy wykonywać zlecenia dla BunnyLorda. - Not a Hero od twórców Olliolli ukaże się na PC-tach 7 maja - wiadomość - 2015-02-20
W Not a Hero będziemy wykonywać zlecenia dla BunnyLorda.