Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2021, 21:25

Normandia z Mass Effect znów będzie dostępna w No Man's Sky

Ekspedycje powracają do No Man's Sky. W ramach tych ograniczonych czasowo wydarzeń będziemy mogli zdobyć między innymi statek Normandia z Mass Effect.

W marcu do No Man's Sky zawitały ekspedycje, czyli ograniczone czasowo wydarzenia, w których grupa graczy wykonuje wspólnie określone zadania. W ramach jednej z nich można było zdobyć Normandię – statek kosmiczny znany z serii Mass Effect. Teraz ogłoszono, że tryb ten ponownie zawita do gry.

Na oficjalnej stronie No Man's Sky pojawił się dziś wpis, który podaje harmonogram ekspedycji. Prezentuje się on następująco:

  1. Pioneers: 24 listopada – 7 grudnia;
  2. Beachhead/Normandy: 8–21 grudnia;
  3. Cartographers: 22 grudnia – 4 stycznia;
  4. Emergence: 5–19 stycznia.

Osoby zainteresowane legendarnym statkiem z Mass Effectów zyskają kolejną szansę na jego zdobycie w ramach drugiej z wymienionych wyżej ekspedycji.

Aby zagrać w ten tryb rozgrywki, zamiast wczytania istniejącego zapisu trzeba będzie wybrać specjalną opcję w menu gry. Jeśli nie posiadacie jeszcze No Man's Sky, to obecnie tytuł ten możecie zakupić za 107,49 zł w ramach jesiennej wyprzedaży na Steamie. Dodatkowo znajduje się on w ofercie usługi Xbox Game Pass.

  1. No Man's Sky - poradnik do gry