Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2015, 15:32

autor: Adrian Werner

No70 - nowy zwiastun i screeny z thrillera na Unreal Engine 4

Studio Old Mustache udostępniło nowe materiały graficzne z przygodówkowego thrillera No70. Ogłoszono także, że demo ukaże się w przyszłym miesiącu.

Niezależne siedmioosobowe studio Old Mustache wypuściło nowy zwiastun i świeże screeny z projektu No70, czyli przygodówkowego thrillera, który powstaje na silniku Unreal Engine 4. Obecnie w planach jest wyłącznie edycja pecetowa i na razie nie wiadomo, kiedy produkcja zostanie ukończona. Ponadto twórcy ogłosili, że w przyszły miesiącu zamierzają udostępnić publicznie pierwsze grywalne demo.

Na razie nasze informacje na temat projektu są dosyć skromne. Gra opowie o losach dorosłego mężczyzny, który po wielu latach nieobecności powraca do miejsca, gdzie spędził dzieciństwo. W jego pamięci z tych czasów są bardzo duże luki i bohater ma nadzieję, że uda mu się je wypełnić. Po dotarciu do celu zastaje jedynie zarośnięte ruiny i szybko odkrywa, że swoim domem uczyniły je siły nadnaturalne.

No70 ma być klasyczną pierwszoosobową przygodówką. Zabawę spędzimy zatem na eksplorowaniu świata, gromadzeniu przedmiotów oraz rozwiązywaniu zagadek. W przeciwieństwie do większości współczesnych horrorów FPP, gra położy duży nacisk na łamigłówki, które mają być pomysłowe i trudne, a jednocześnie będzie ich podczas kampanii bardzo dużo. Warto dodać na koniec, że produkcja została zaakceptowana do dystrybucji w usłudze Steam dzięki głosom użytkowników oddanym w ramach systemu Greenlight.

  1. No70 w Steam Greenlight