Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 grudnia 2019, 15:55

autor: AlexB

No Time to Die - 25. Bond otrzymał pierwszy zwiastun

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś zadebiutował pierwszy zwiastun No Time to Die (pl. Nie czas umierać), czyli kolejnej odsłony przygód Jamesa Bonda, ostatniej z udziałem Daniela Craiga w roli głównej. Film zadebiutuje w polskich kinach 3 kwietnia 2020 roku.

Mieliśmy krótkie teasery, mieliśmy plakaty, mieliśmy zdjęcia z planu, a teraz przyszedł czas na konkrety. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun No Time to Die (lub w polskim tłumaczeniu Nie czas umierać), czyli jubileuszowej 25. odsłony przygód słynnego agenta 007, Jamesa Bonda. Trwa on nieco ponad 2,5 minuty i jest wypełniony efektowną akcją. Zapraszamy do seansu.

Fabuła No Time to Die rozpocznie się jakiś czas po zakończeniu poprzedniej części cyklu, czyli Spectre. Najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości odchodzi z wywiadu i cieszy się emeryturą u boku ukochanej Madeleine Swann na Jamajce. Nie dany mu jednak będzie długi odpoczynek. Do bohatera zgłosi się bowiem jego dawny przyjaciel z CIA Felix Leiter. Potrzebuje on pomocy w odbiciu porwanego naukowca. W ten sposób Bond powraca do zawodu i ma okazję spotkać zarówno starych znajomych, jak i zupełnie nowe postacie.

No Time to Die będzie piątym i ostatnim (przynajmniej według zapewnień samego zainteresowanego) Bondem, w którym w główną rolę wcielił się Dainel Craig. Brytyjski aktor był z serią od jej rebootu w 2006 roku. Prócz niego w filmie zobaczymy między innymi Ralpha Fiennesa, Bena Whishawa, Léę Seydoux, Naomie Harris, Jeffreya Wrighta, Rory'ego Kinneara, Lashanę Lynch, Anę de Armas i Ramiego Maleka. Potwierdziły się także spekulacje z lipca i w produkcji pojawi się Christoph Waltz w roli Ernsta Stavro Blofelda - arcywroga protagonisty. Jest on całkiem istotną postacią na powyższym zwiastunie, więc kto wie, niewykluczone, że odegra on w opowieści większą rolę, niż można było przypuszczać.

Bond po raz kolejny będzie musiał podjąć się niebezpiecznej misji. - No Time to Die - 25. Bond otrzymał pierwszy zwiastun - wiadomość - 2019-12-04
Bond po raz kolejny będzie musiał podjąć się niebezpiecznej misji.

Reżyserią No Time to Die zajął się Cary Fukunaga, odpowiedzialny między innymi za Maniaca od Netfliksa oraz pierwszy sezon Detektywa od HBO. Był on również częścią zespołu odpowiedzialnego za stworzenie scenariusza do nowych przygód Jamesa Bonda, do którego należeli również Neal Purvis, Robert Wade, Scott Z. Burns oraz Phoebe Waller-Bridge, będąca ostatnio na fali dzięki swojemu autorskiemu serialowi Fleabag. Film zadebiutuje w polskich kinach 3 kwietnia 2020 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa serii o Jamesie Bondzie