Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2021, 18:41

Ładniejsze eksplozje i poprawki błędów; No Man's Sky otrzymało aktualizację 3.53

No Man's Sky otrzymało właśnie kolejną aktualizację, która naprawia błędy, jakie pojawiły się przy okazji dużego update’u o tytule Prism. Ponadto poprawia ona niektóre efekty wizualne.

W SKRÓCIE:
  • No Man's Sky otrzymało aktualizację 3.53.
  • Poprawia ona błędy pozostałe po uaktualnieniu Prism.
  • Wprowadza również lepsze efekty eksplozji podczas bitew w kosmosie.

No Man's Sky zbliża się powoli do piątej rocznicy swojej premiery. Pomimo upływu czasu gra cały czas otrzymuje kolejne aktualizacje, które stale ją rozwijają. Ostatnie duże uaktualnienie o tytule Prism zaoferowało graczom nowe mechaniki oraz znaczne upiększenie grafiki. Teraz twórcy udostępnili kolejny update o numerze 3.53, który naprawia błędy, jakie pojawiły się w grze przy okazji wydania poprzedniej aktualizacji.

Na liście zmian zauważyć możemy, że z produkcji pozbyto się rzadkiego problemu związanego z crashami. Naprawiono również efekty wizualne dotyczące futrzastych mobów. Gracze mogą też cieszyć oczy poprawionymi eksplozjami towarzyszącymi bitwom w kosmosie.

Twórcy podziękowali przy tym społeczności, która stale pomaga w wykrywaniu błędów występujących w No Man's Sky. Zapowiedziano, że zespół odpowiadający za tytuł będzie dalej pracować nad kolejnymi patchami. Poproszono przy tym graczy o dalsze wsparcie przy raportowaniu jakichkolwiek problemów związanych z produkcją.