Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2020, 09:37

autor: Czarny Wilk

Nintendo Switch za 484 zł - Black Week w Morele.net już od jutra

Poznaliśmy część promocji, jakie przygotował na tegoroczną edycję Black Week sklep Morele.net. Uwagę przyciąga zaplanowana na piątek promocja na Nintendo Switcha.

[Aktualizacja]: Promocja wystartowała. Wiadomość została zaktualizowana o kod rabatowy potrzebny do zakupu produktu.

W poniedziałek 23 listopada o godzinie 8:00 w sklepie Morele.net rozpocznie się promocja Black Week. Tradycyjnie możemy spodziewać się sporych obniżek cen sprzętu i akcesoriów dla graczy. Choć nie znamy jeszcze pełnej listy przecenionych produktów, sklep pochwalił się najciekawszymi ofertami i zdecydowanie jest na co czekać. Na szczególną uwagę zasługuje oferta zaplanowana na piątek, w ramach której konsolę Nintendo Switch Lite kupimy za jedyne 484 zł. Wszystkie ujawnione dotąd oferty prezentujemy poniżej:

  1. Poniedziałek: Zewnętrzny dysk twardy 500GB – 62 zł (cena z kodem „N9Z9MBYPCM”)
  2. Wtorek: Mysz Logitech G502 Hero – 133 zł
  3. Środa: Procesor Inter Core i3-10100F – 199 zł
  4. Czwartek: Głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5 – 190 zł
  5. Piątek: Konsola Nintendo Switch Lite – 484 zł

Aby skorzystać z promocji, musimy wykorzystać specjalny kod rabatowy. Kod każdego dnia jest inny i sklep podaje go na stronie promocji w chwili jej rozpoczęcia.

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Każdy uczestnik akcji może skorzystać z kodu na dany produkt tylko raz. Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepu. Koszt przesyłki zaczyna się od 8,90 zł. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.