Nietypowy FPS o wieśniaku w starożytnym Egipcie za darmo na GOG

Przez najbliższe trzy dni na GOG.com obierzecie za darmo Immortal Redneck - FPS-a z elementami roguelike osadzonego w starożytnym Egipcie.

Agnieszka Adamus

Nietypowy FPS o wieśniaku w starożytnym Egipcie za darmo na GOG.
Nietypowy FPS o wieśniaku w starożytnym Egipcie za darmo na GOG.

Na GOG.com trwa jeszcze duża wyprzedaż rozpoczęta kilkanaście dni temu. W jej ramach przygotowano szereg atrakcji – w tym darmowe gry. Dziś udostępniono czwarty i ostatni bezpłatny tytuł. Jest nim FPS z elementami roguelite Immortal Redneck, wydany w 2017 roku (jeszcze zanim „rogaliki” stały się tak modne, jak to obserwujemy dziś). Produkcję można odebrać przez następne trzy dni, czyli do 5 września do godziny 15:00 naszego czasu.

Immortal Redneck na GOG.com

W Immortal Redneck wcielamy się w tytułowego wieśniaka. Pewnego dnia ulega on poważnemu wypadkowi, po którym odkrywa, że został przeniesiony do starożytnego Egiptu, a w dodatku przemieniono go w mumię. Protagonista postanawia dowiedzieć się, jak znalazł się w tej sytuacji. Aby poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, musi zapuścić się do wnętrza naszpikowanych pułapkami piramid w Gizie.

Rozgrywka opiera się na eksplorowaniu kolejnych lokacji i walce z zastępami przeciwników przy pomocy różnorodnego oręża.

Immortal Redneck spotkało się z relatywnie ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 70%.

Immortal Redneck

Immortal Redneck

PC PlayStation Xbox Nintendo
po premierze

Data wydania: 25 kwietnia 2017

Informacje o Grze
6.3

Gracze

9.1

Steam

7.6

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

17

Agnieszka Adamus

Autor: Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2022-09-03
19:57

metro_stalker Pretorianin

metro_stalker

Właśnie gram na GOGu:)... całkiem przyjemna

Komentarz: metro_stalker

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl